Legutolsó mérkőzés - 19 nov. 2019

Hollandia

5 : 0

Észtország

Labdarúgó Európa-bajnokság 2020 - Selejtezők

Selejtezők - 10. kör

Németország Németország
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Észak-Írország Észak-Írország
Szlovákia Szlovákia
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Wales Wales
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Magyarország Magyarország
Lengyelország Lengyelország
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Szlovénia Szlovénia
Lettország Lettország
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Ausztria Ausztria
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Izrael Izrael
San Marino San Marino
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Oroszország Oroszország
Belgium Belgium
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Ciprus Ciprus
Skócia Skócia
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Kazahsztán Kazahsztán
Hollandia Hollandia
2019.11.19., 20:45

Helyszín nincs megadva

Észtország Észtország
Görögország Görögország
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Finnország Finnország
Szerbia Szerbia
2019.11.17., 15:00

Helyszín nincs megadva

Ukrajna Ukrajna
Luxemburg Luxemburg
2019.11.17., 15:00

Helyszín nincs megadva

Portugália Portugália
Koszovó Koszovó
2019.11.17., 18:00

Helyszín nincs megadva

Anglia Anglia
Bulgária Bulgária
2019.11.17., 18:00

Helyszín nincs megadva

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Andorra Andorra
2019.11.17., 20:45

Helyszín nincs megadva

Törökország Törökország
Moldova Moldova
2019.11.17., 20:45

Helyszín nincs megadva

Izland Izland
Albánia Albánia
2019.11.17., 20:45

Helyszín nincs megadva

Franciaország Franciaország
Gibraltár Gibraltár
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Svájc Svájc
Írország Írország
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Dánia Dánia
Svédország Svédország
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Spanyolország Spanyolország
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Románia Románia
Málta Málta
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Norvégia Norvégia
Liechtenstein Liechtenstein
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Olaszország Olaszország
2019.11.18., 20:45

Helyszín nincs megadva

Örményország Örményország

Selejtezők - 9. kör

Törökország Törökország
2019.11.14., 17:00

Helyszín nincs megadva

Izland Izland
Portugália Portugália
2019.11.14., 19:45

Helyszín nincs megadva

Litvánia Litvánia
Szerbia Szerbia
2019.11.14., 19:45

Helyszín nincs megadva

Luxemburg Luxemburg
Anglia Anglia
2019.11.14., 19:45

Helyszín nincs megadva

Montenegró Montenegró
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
2019.11.14., 19:45

Helyszín nincs megadva

Koszovó Koszovó
Albánia Albánia
2019.11.14., 19:45

Helyszín nincs megadva

Andorra Andorra
Franciaország Franciaország
2019.11.14., 19:45

Helyszín nincs megadva

Moldova Moldova
Örményország Örményország
2019.11.15., 17:00

Helyszín nincs megadva

Görögország Görögország
Finnország Finnország
2019.11.15., 17:00

Helyszín nincs megadva

Liechtenstein Liechtenstein
Norvégia Norvégia
2019.11.15., 17:00

Helyszín nincs megadva

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Dánia Dánia
2019.11.15., 19:45

Helyszín nincs megadva

Gibraltár Gibraltár
Svájc Svájc
2019.11.15., 19:45

Helyszín nincs megadva

Grúzia Grúzia
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
2019.11.15., 19:45

Helyszín nincs megadva

Olaszország Olaszország
Spanyolország Spanyolország
2019.11.15., 19:45

Helyszín nincs megadva

Málta Málta
Románia Románia
2019.11.15., 19:45

Helyszín nincs megadva

Svédország Svédország
Ciprus Ciprus
2019.11.16., 14:00

Helyszín nincs megadva

Skócia Skócia
San Marino San Marino
2019.11.16., 17:00

Helyszín nincs megadva

Kazahsztán Kazahsztán
Oroszország Oroszország
2019.11.16., 17:00

Helyszín nincs megadva

Belgium Belgium
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
2019.11.16., 17:00

Helyszín nincs megadva

Wales Wales
Szlovénia Szlovénia
2019.11.16., 17:00

Helyszín nincs megadva

Lettország Lettország
Ausztria Ausztria
2019.11.16., 19:45

Helyszín nincs megadva

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
 Horvátország Horvátország
2019.11.16., 19:45

Helyszín nincs megadva

Szlovákia Szlovákia
Németország Németország
2019.11.16., 19:45

Helyszín nincs megadva

Fehéroroszország Fehéroroszország
Észak-Írország Észak-Írország
2019.11.16., 19:45

Helyszín nincs megadva

Hollandia Hollandia
Izrael Izrael
2019.11.16., 19:45

Helyszín nincs megadva

Lengyelország Lengyelország

Selejtezők - 8. kör

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Málta Málta
Gibraltár Gibraltár
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Grúzia Grúzia
Svájc Svájc
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Írország Írország
Görögország Görögország
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Liechtenstein Liechtenstein
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Olaszország Olaszország
Izrael Izrael
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Lettország Lettország
Románia Románia
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Norvégia Norvégia
Svédország Svédország
2019.10.15., 20:45

Helyszín nincs megadva

Spanyolország Spanyolország
Finnország Finnország
2019.10.15., 18:00

Helyszín nincs megadva

Örményország Örményország
Bulgária Bulgária
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Anglia Anglia
Koszovó Koszovó
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Montenegró Montenegró
Ukrajna Ukrajna
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Portugália Portugália
Litvánia Litvánia
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Szerbia Szerbia
Franciaország Franciaország
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Törökország Törökország
Izland Izland
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Andorra Andorra
Moldova Moldova
2019.10.14., 20:45

Helyszín nincs megadva

Albánia Albánia
Lengyelország Lengyelország
2019.10.13., 20:45

Helyszín nincs megadva

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Szlovénia Szlovénia
2019.10.13., 20:45

Helyszín nincs megadva

Ausztria Ausztria
Wales Wales
2019.10.13., 20:45

Helyszín nincs megadva

Horvátország  Horvátország
Észtország Észtország
2019.10.13., 20:45

Helyszín nincs megadva

Németország Németország
Ciprus Ciprus
2019.10.13., 18:00

Helyszín nincs megadva

Oroszország Oroszország
Skócia Skócia
2019.10.13., 18:00

Helyszín nincs megadva

San Marino San Marino
Fehéroroszország Fehéroroszország
2019.10.13., 18:00

Helyszín nincs megadva

Hollandia Hollandia
Magyarország Magyarország
2019.10.13., 18:00

Budapest - Groupama Arena

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Kazahsztán Kazahsztán
2019.10.13., 15:00

Helyszín nincs megadva

Belgium Belgium

Selejtezők - 7. kör

Kazahsztán Kazahsztán
2019.10.10., 16:00

Astana - Astana Arena

Ciprus Ciprus
Fehéroroszország Fehéroroszország
2019.10.10., 18:00

Minszk - Dinamo Stadion

Észtország Észtország
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
2019.10.10., 20:45

Szkopje - Nacional Arena Todor Proeski

Szlovénia Szlovénia
Ausztria Ausztria
2019.10.10., 20:45

Bécs - Ernst Happel Stadion

Izrael Izrael
Hollandia Hollandia
2019.10.10., 20:45

Rotterdam - De kuip

Észak-Írország Észak-Írország
 Horvátország Horvátország
2019.10.10., 20:45

Split - Stadion Poljud

Magyarország Magyarország
Szlovákia Szlovákia
2019.10.10., 20:45

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

Wales Wales
Lettország Lettország
2019.10.10., 20:45

Riga - Duagava Stadion

Lengyelország Lengyelország
Belgium Belgium
2019.10.10., 20:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

San Marino San Marino
Oroszország Oroszország
2019.10.10., 20:45

Moszkva - Luzhniki Stadion

Skócia Skócia
Törökország Törökország
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Albánia Albánia
Izland Izland
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Franciaország Franciaország
Andorra Andorra
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Moldova Moldova
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Anglia Anglia
Montenegró Montenegró
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Bulgária Bulgária
Portugália Portugália
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Luxemburg Luxemburg
Ukrajna Ukrajna
2019.10.11., 20:45

Helyszín nincs megadva

Litvánia Litvánia
Grúzia Grúzia
2019.10.12., 15:00

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

Írország Írország
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
2019.10.12., 18:00

Helyszín nincs megadva

Románia Románia
Dánia Dánia
2019.10.12., 18:00

Helyszín nincs megadva

Svájc Svájc
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
2019.10.12., 18:00

Helyszín nincs megadva

Finnország Finnország
Málta Málta
2019.10.12., 20:45

Helyszín nincs megadva

Svédország Svédország
Liechtenstein Liechtenstein
2019.10.12., 20:45

Helyszín nincs megadva

Örményország Örményország
Norvégia Norvégia
2019.10.12., 20:45

Helyszín nincs megadva

Spanyolország Spanyolország
Olaszország Olaszország
2019.10.12., 20:45

Helyszín nincs megadva

Görögország Görögország

Selejtezők - 6. kör

Moldova Moldova
2019.09.10., 20:45

Chisinau - Zimbru Stadion

Törökország Törökország
Örményország Örményország
2019.09.08., 15:00

Jereván - Republikus Stadion

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Grúzia Grúzia
2019.08.08., 18:00

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

Dánia Dánia
Svájc Svájc
2019.09.08., 18:00

Sion - Tourbillon

Gibraltár Gibraltár
Románia Románia
2019.09.08., 18:00

Ploiesti - Stadionul Ilie Oana

Málta Málta
Spanyolország Spanyolország
2019.09.08., 20:45

Gijon - El Molinón-Enrique Castro Quini

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Svédország Svédország
2019.09.08., 20:45

Solna - Friends Arena

Norvégia Norvégia
Görögország Görögország
2019.09.08., 20:45

Athén - Olimpiai Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Finnország Finnország
2019.09.08., 20:45

Tampere - Tampere Stadion

Olaszország Olaszország
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
2019.09.09., 18:00

Baku - Bakcell Arena

Horvátország  Horvátország
Észtország Észtország
2019.09.09., 20:45

Tallinn - A. Le Coq Arena

Hollandia Hollandia
Magyarország Magyarország
2019.09.09., 20:45

Budapest - Groupama Arena

Szlovákia Szlovákia
Szlovénia Szlovénia
2019.09.09., 20:45

Ljubljana - Stožice Stadion

Izrael Izrael
Lettország Lettország
2019.09.09., 20:45

Riga - Duagava Stadion

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Lengyelország Lengyelország
2019.09.09., 20:45

Varsó - Nemzeti Stadion

Ausztria Ausztria
Oroszország Oroszország
2019.09.09., 20:45

Kalinyingrád - Kaliningrad Stadium

Kazahsztán Kazahsztán
Skócia Skócia
2019.09.09., 20:45

Glasgow - Hampden Park

Belgium Belgium
San Marino San Marino
2019.09.09., 20:45

Serravalle - San Marino Stadion

Ciprus Ciprus
Anglia Anglia
2019.09.10., 20:45

Southampton - St. Mary's Stadion

Koszovó Koszovó
Franciaország Franciaország
2019.09.10., 20:45

Párizs - Francia Stadion

Andorra Andorra
Albánia Albánia
2019.09.10., 20:45

Elbasan - Elbasan Aréna

Izland Izland
Moldova Moldova
2019.09.10., 20:45

Helyszín nincs megadva

Törökország Törökország

Selejtezők - 5. kör

Örményország Örményország
2019.09.05., 18:00

Vazgen Sargsyan Stadion

Olaszország Olaszország
Gibraltár Gibraltár
2019.09.05., 20:45

Gibraltár - Viktória Stadion

Dánia Dánia
Írország Írország
2019.09.05., 20:45

Dublin - Aviva Stadion

Svájc Svájc
Norvégia Norvégia
2019.09.05., 20:45

Oslo - Ullevaal Stadion

Málta Málta
Románia Románia
2019.09.05., 20:45

Bukarest - Nemzeti Stadion

Spanyolország Spanyolország
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
2019.09.05., 20:45

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Svédország Svédország
Izrael Izrael
2019.09.05., 20:45

Helyszín nincs megadva

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Finnország Finnország
2019.09.05., 20:45

Tampere - Tampere Stadion

Görögország Görögország
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
2019.09.05., 20:45

Zenica - Pilino Polje Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Észtország Észtország
2019.09.06., 18:00

Tallinn - A. Le Coq Arena

Fehéroroszország Fehéroroszország
Ciprus Ciprus
2019.09.06., 18:00

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Kazahsztán Kazahsztán
Németország Németország
2019.09.06., 20:45

Hamburg - Volksparkstadion

Hollandia Hollandia
Wales Wales
2019.09.06., 20:45

Cardif - Városi stadion

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Szlovákia Szlovákia
2019.09.06., 20:45

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

Horvátország  Horvátország
Ausztria Ausztria
2019.09.06., 20:45

Salzburg - Red Bull Arena

Lettország Lettország
Szlovénia Szlovénia
2019.09.06., 20:45

Ljubljana - Stožice Stadion

Lengyelország Lengyelország
San Marino San Marino
2015.09.06., 20:45

Serravalle - San Marino Stadion

Belgium Belgium
Skócia Skócia
2015.09.06., 20:45

Glasgow - Hampden Park

Oroszország Oroszország
Koszovó Koszovó
2019.09.07., 15:00

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Anglia Anglia
2019.09.07., 18:00

London - Wembley Stadion

Bulgária Bulgária
Litvánia Litvánia
2019.09.07., 18:00

Vilnius - LFF Stadion

Ukrajna Ukrajna
Izland Izland
2019.09.07., 18:00

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

Moldova Moldova
Szerbia Szerbia
2019.09.07., 20:45

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

Portugália Portugália
Törökország Törökország
2019.09.07., 20:45

Isztambul - Vodafone Park

Andorra Andorra
Franciaország Franciaország
2019.09.07., 20:45

Párizs - Francia Stadion

Albánia Albánia

Selejtezők - 4. kör

Fehéroroszország Fehéroroszország
2019.06.11., 20:45

Borisov - Borisov Arena

Észak-Írország Észak-Írország
Németország Németország
2019.06.11., 20:45

Mainz - Opel Arena

Észtország Észtország
Írország Írország
2019.06.10., 20:45

Dublin - Aviva Stadion

Gibraltár Gibraltár
Dánia Dánia
2019.06.10., 20:45

Koppenhága - Parken Stadion

Grúzia Grúzia
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
2019.06.11., 18:00

Baku - Bakcell Arena

Szlovákia Szlovákia
Magyarország Magyarország
2019.06.11., 20:45

Budapest - Groupama Arena

Wales Wales
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
2019.06.10., 20:45

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Norvégia Norvégia
Málta Málta
2019.06.10., 20:45

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

Románia Románia
Spanyolország Spanyolország
2019.06.10., 20:45

Madrid - Santiago Bernabeu Stadion

Svédország Svédország
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
2019.06.10., 20:45

Szkopje - Philip II Arena

Ausztria Ausztria
Lengyelország Lengyelország
2019.06.10., 20:45

Varsó - Nemzeti Stadion

Izrael Izrael
Lettország Lettország
2019.06.10., 20:45

Riga - Duagava Stadion

Szlovénia Szlovénia
Szerbia Szerbia
2019.06.10., 20:45

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

Litvánia Litvánia
Ukrajna Ukrajna
2019.06.10., 20:45

Lviv - Arena Lviv

Luxemburg Luxemburg
Bulgária Bulgária
2019.06.10., 20:45

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

Koszovó Koszovó
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
2019.06.10., 20:45

Olomouc - Andruv Stadion

Montenegró Montenegró
Albánia Albánia
2019.06.11., 20:45

Andorra - Nemzeti Stadion

Moldova Moldova
Izland Izland
2019.06.11., 20:45

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

Törökország Törökország
Andorra Andorra
2019.06.11., 20:45

Andorra - Nemzeti Stadion

Franciaország Franciaország
Kazahsztán Kazahsztán
2019.06.11., 18:00

Astana - Astana Arena

San Marino San Marino
Oroszország Oroszország
2019.06.11., 20:45

Nizhny Novgorod - Nizhny Novgorod Stadium

Ciprus Ciprus
Belgium Belgium
2019.06.11., 20:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Skócia Skócia
Olaszország Olaszország
2019.06.11., 20:45

Turin - Juventus Center

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Görögország Görögország
2019.06.11., 20:45

Róma - Olimpiai Stadion

Örményország Örményország
Liechtenstein Liechtenstein
2019.06.11., 20:45

Vadúz - Rheinpark Stadion

Finnország Finnország

Selejtezők - 3. kör

Moldova Moldova
2019.06.08., 18:00

Chisinau - Zimbru Stadion

Andorra Andorra
Törökország Törökország
2019.06.08., 20:45

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

Franciaország Franciaország
Oroszország Oroszország
2019.06.08., 18:00

Szentpétervár - Kresztovszkij Stadion

San Marino San Marino
Belgium Belgium
2019.06.08., 20:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Kazahsztán Kazahsztán
Skócia Skócia
2019.06.08., 20:45

Glasgow - Hampden Park

Ciprus Ciprus
Örményország Örményország
2019.06.08., 18:00

Jereván - Republikus Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Finnország Finnország
2019.06.08., 18:00

Helsinki - Olimpiai Stadion

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Görögország Görögország
2019.06.08., 20:45

Athén - Olimpiai Stadion

Olaszország Olaszország
Ukrajna Ukrajna
2019.06.07., 20:45

Kharkiv - Metalist Stadion

Szerbia Szerbia
Észtország Észtország
2019.06.08., 18:00

Kadriord - Kadrioru Stadion

Észak-Írország Észak-Írország
Fehéroroszország Fehéroroszország
2019.06.08., 20:45

Minszk - Dinamo Stadion

Németország Németország
Grúzia Grúzia
2019.06.07., 18:00

T'bilisi - Dinamo Stadion

Gibraltár Gibraltár
Dánia Dánia
2019.06.07., 20:45

Herning - MCH Arena

Írország Írország
 Horvátország Horvátország
2019.06.08., 15:00

Zágráb - Maksimir Stadion

Wales Wales
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
2019.06.08., 18:00

Baku - Olimpiai Stadion

Magyarország Magyarország
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
2019.06.07., 20:45

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Spanyolország Spanyolország
Norvégia Norvégia
2019.06.07., 20:45

Oslo - Ullevaal Stadion

Románia Románia
Svédország Svédország
2019.06.07., 20:45

Solna - Friends Arena

Málta Málta
Ausztria Ausztria
2019.06.07., 20:45

Bécs - Ernst Happel Stadion

Szlovénia Szlovénia
Lettország Lettország
2019.06.07., 20:45

Riga - Duagava Stadion

Izrael Izrael
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
2019.06.07., 20:45

Szkopje - Philip II Arena

Lengyelország Lengyelország
Izland Izland
2019.06.08., 15:00

Reykjavik - Vallsvöllur Stadion

Albánia Albánia
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
2019.06.07., 20:45

Prága - Velky Strahovsky Stadion

Bulgária Bulgária
Montenegró Montenegró
2019.06.07., 20:45

Podgorica - Stadion pod Goricom

Koszovó Koszovó
Litvánia Litvánia
2019.06.07., 20:45

Vilnius - LFF Stadion

Luxemburg Luxemburg

Selejtezők - 2. kör

Svájc Svájc
2019.03.26., 20:45

Basel - Szt. Jakob Park

Dánia Dánia
Írország Írország
2019.03.26., 20:45

Dublin - Aviva Stadion

Grúzia Grúzia
Norvégia Norvégia
2019.03.26., 20:45

Oslo - Ullevaal Stadion

Svédország Svédország
Románia Románia
2019.03.26., 20:45

Kolozsvár - Dr. Constantin Rădulescu

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Málta Málta
2019.03.26., 20:45

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

Spanyolország Spanyolország
Izrael Izrael
2019.03.24., 18:00

Haifa - Sammy Ofer Stadium

Ausztria Ausztria
Szlovénia Szlovénia
2019.03.24., 20:45

Ljubljana - Stožice Stadion

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Magyarország Magyarország
2019.03.24., 18:00

Budapest - Groupama Arena

Horvátország  Horvátország
Koszovó Koszovó
2019.03.25., 20:45

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

Bulgária Bulgária
Montenegró Montenegró
2019.03.25., 20:45

Podgorica - Stadion pod Goricom

Anglia Anglia
Luxemburg Luxemburg
2019.03.25., 20:45

Luxemburg - Josy Barthel

Ukrajna Ukrajna
Portugália Portugália
2019.03.25., 20:45

Liszabon - Estadio da Luz

Szerbia Szerbia
Hollandia Hollandia
2019.03.24., 20:45

Amszterdam - Johan Cruijff Aréna

Németország Németország
Észak-Írország Észak-Írország
2019.03.24., 20:45

Belfast - Windsor park

Fehéroroszország Fehéroroszország
Wales Wales
2019.03.24., 15:00

Cardif - Városi stadion

Szlovákia Szlovákia
Lengyelország Lengyelország
2019.03.24., 20:45

Varsó - Nemzeti Stadion

Lettország Lettország
Örményország Örményország
2019.03.26., 18:00

Jereván - Republikus Stadion

Finnország Finnország
Kazahsztán Kazahsztán
2019.03.24., 15:00

Asztana - Asztana Aréna

Oroszország Oroszország
San Marino San Marino
2019.03.24., 18:00

Róma - Olimpiai Stadion

Skócia Skócia
Ciprus Ciprus
2019.03.24., 20:45

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Belgium Belgium
Andorra Andorra
2019.03.25., 20:45

Andorra - Nemzeti Stadion

Albánia Albánia
Olaszország Olaszország
2019.03.26., 20:45

Parma - Ennio Tardini Staidon

Liechtenstein Liechtenstein
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
2019.03.26., 20:45

Zenica - Pilino Polje Stadion

Görögország Görögország
Törökország Törökország
2019.03.25., 18:00

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

Moldova Moldova
Franciaország Franciaország
2019.03.25., 20:45

Párizs - Francia Stadion

Izland Izland

Selejtezők - 1. kör

Belgium Belgium
2019.03.21., 20:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Oroszország Oroszország
Olaszország Olaszország
2019.03.23., 20:45

Udine - Dacia Arena

Finnország Finnország
Liechtenstein Liechtenstein
2019.03.23., 20:45

Vadúz - Rheinpark Stadion

Görögország Görögország
Kazahsztán Kazahsztán
2019.03.21., 16:00

Asztana - Asztana Aréna

Skócia Skócia
Ciprus Ciprus
2019.03.21., 18:00

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

San Marino San Marino
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
2019.03.23., 20:45

Róma - Olimpiai Stadion

Örményország Örményország
Bulgária Bulgária
2019.03.22., 18:00

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

Montenegró Montenegró
Svédország Svédország
2019.03.23., 18:00

Róma - Olimpiai Stadion

Románia Románia
Málta Málta
2019.03.23., 18:00

Róma - Olimpiai Stadion

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Szlovákia Szlovákia
2019.03.21., 20:45

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

Magyarország Magyarország
Spanyolország Spanyolország
2019.03.23., 20:45

Valencia - Mestalla

Norvégia Norvégia
Izrael Izrael
2019.03.21., 20:45

Haifa - Sammy Ofer Stadium

Szlovénia Szlovénia
Ausztria Ausztria
2019.03.21., 20:45

Bécs - Ernst Happel Stadion

Lengyelország Lengyelország
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
2019.03.21., 20:45

Szkopje - Philip II Arena

Lettország Lettország
 Horvátország Horvátország
2019.03.21., 20:45

Zágráb - Maksimir Stadion

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Anglia Anglia
2019.03.22., 20:45

London - Wembley Stadion

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Luxemburg Luxemburg
2019.03.22., 20:45

Luxemburg - Josy Barthel

Litvánia Litvánia
Anglia Anglia
2019.03.22., 20:45

Liszabon - Estadio da Luz

Anglia Anglia
Hollandia Hollandia
2019.03.21., 20:45

Róma - Olimpiai Stadion

Fehéroroszország Fehéroroszország
Észak-Írország Észak-Írország
2019.03.21., 20:45

Belfast - Windsor park

Észtország Észtország
Andorra Andorra
2019.03.22., 20:45

Andorra - Nemzeti Stadion

Izland Izland
Albánia Albánia
2019.03.22., 20:45

Shkodër - Loro Boriçi Stadion

Törökország Törökország
Moldova Moldova
2019.03.22., 20:45

Chisinau - Zimbru Stadion

Franciaország Franciaország

Selejtezők - 10. kör

5 : 0

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

6 : 1

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

3 : 2

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 5

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

6 : 1

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

3 : 1

2019.11.19., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 6

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

5 : 0

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 2

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 3

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

9 : 1

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.11.18., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 2

2019.11.17., 03:00

Helyszín nincs megadva

0 : 2

2019.11.17., 03:00

Helyszín nincs megadva

0 : 4

2019.11.17., 06:00

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.11.17., 06:00

Helyszín nincs megadva

0 : 2

2019.11.17., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 2

2019.11.17., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 2

2019.11.17., 08:45

Helyszín nincs megadva

Selejtezők - 9. kör

1 : 2

2019.11.16., 02:00

Helyszín nincs megadva

1 : 3

2019.11.16., 05:00

Helyszín nincs megadva

1 : 4

2019.11.16., 05:00

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.11.16., 05:00

Helyszín nincs megadva

0 : 2

2019.11.16., 05:00

Helyszín nincs megadva

4 : 0

2019.11.16., 07:45

Helyszín nincs megadva

0 : 0

2019.11.16., 07:45

Helyszín nincs megadva

3 : 1

2019.11.16., 07:45

Helyszín nincs megadva

1 : 2

2019.11.16., 07:45

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.11.16., 07:45

Helyszín nincs megadva

4 : 0

2019.11.15., 05:00

Helyszín nincs megadva

0 : 1

2019.11.15., 05:00

Helyszín nincs megadva

3 : 0

2019.11.15., 05:00

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.11.15., 07:45

Helyszín nincs megadva

6 : 0

2019.11.15., 07:45

Helyszín nincs megadva

0 : 2

2019.11.15., 07:45

Helyszín nincs megadva

7 : 0

2019.11.15., 07:45

Helyszín nincs megadva

0 : 3

2019.11.15., 07:45

Helyszín nincs megadva

0 : 0

2019.11.14., 05:00

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.11.14., 07:45

Helyszín nincs megadva

2 : 2

2019.11.14., 07:45

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.11.14., 07:45

Helyszín nincs megadva

7 : 0

2019.11.14., 07:45

Helyszín nincs megadva

3 : 2

2019.11.14., 07:45

Helyszín nincs megadva

6 : 0

2019.11.14., 07:45

Helyszín nincs megadva

Selejtezők - 8. kör

3 : 0

2019.10.15., 06:00

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 3

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 5

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.10.15., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 6

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 2

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 4

2019.10.14., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.10.13., 06:00

Budapest - Groupama Arena

0 : 2

2019.10.13., 03:00

Helyszín nincs megadva

1 : 2

2019.10.13., 06:00

Helyszín nincs megadva

6 : 0

2019.10.13., 06:00

Helyszín nincs megadva

0 : 5

2019.10.13., 06:00

Helyszín nincs megadva

0 : 3

2019.10.13., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.10.13., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 1

2019.10.13., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.10.13., 08:45

Helyszín nincs megadva

Selejtezők - 7. kör

0 : 0

2019.10.12., 03:00

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

1 : 0

2019.10.12., 06:00

Helyszín nincs megadva

0 : 3

2019.10.12., 06:00

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.10.12., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 4

2019.10.12., 08:45

Helyszín nincs megadva

4 : 1

2019.10.12., 06:00

Helyszín nincs megadva

1 : 1

2019.10.12., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.10.12., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 1

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 0

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

2 : 0

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

3 : 0

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

0 : 1

2019.10.11., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 2

2019.10.10., 04:00

Astana - Astana Arena

0 : 0

2019.10.10., 06:00

Minszk - Dinamo Stadion

3 : 1

2019.10.10., 08:45

Rotterdam - De kuip

3 : 0

2019.10.10., 08:45

Split - Stadion Poljud

1 : 1

2019.10.10., 08:45

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

0 : 3

2019.10.10., 08:45

Riga - Duagava Stadion

2 : 1

2019.10.10., 08:45

Szkopje - Nacional Arena Todor Proeski

3 : 1

2019.10.10., 08:45

Bécs - Ernst Happel Stadion

4 : 0

2019.10.10., 08:45

Moszkva - Luzhniki Stadion

Selejtezők - 6. kör

5 : 3

2019.09.10., 08:45

Southampton - St. Mary's Stadion

3 : 0

2019.09.10., 08:45

Párizs - Francia Stadion

4 : 2

2019.09.10., 08:45

Elbasan - Elbasan Aréna

0 : 4

2019.09.10., 08:45

Chisinau - Zimbru Stadion

0 : 4

2019.09.09., 08:45

Tallinn - A. Le Coq Arena

1 : 1

2019.09.09., 06:00

Baku - Bakcell Arena

1 : 2

2019.09.09., 08:45

Budapest - Groupama Arena

3 : 2

2019.09.09., 08:45

Ljubljana - Stožice Stadion

0 : 2

2019.09.09., 08:45

Riga - Duagava Stadion

0 : 0

2019.09.09., 08:45

Varsó - Nemzeti Stadion

1 : 0

2019.09.09., 08:45

Kalinyingrád - Kaliningrad Stadium

0 : 4

2019.09.09., 08:45

Glasgow - Hampden Park

0 : 4

2019.09.09., 08:45

Serravalle - San Marino Stadion

4 : 0

2019.09.08., 06:00

Sion - Tourbillon

1 : 0

2019.09.08., 06:00

Ploiesti - Stadionul Ilie Oana

4 : 0

2019.09.08., 08:45

Gijon - El Molinón-Enrique Castro Quini

1 : 1

2019.09.08., 08:45

Solna - Friends Arena

4 : 2

2019.09.08., 03:00

Jereván - Republikus Stadion

1 : 1

2019.09.08., 08:45

Athén - Olimpiai Stadion

1 : 2

2019.09.08., 08:45

Tampere - Tampere Stadion

0 : 0

2019.08.08., 06:00

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

Selejtezők - 5. kör

2 : 1

2019.09.07., 03:00

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

4 : 0

2019.09.07., 06:00

London - Wembley Stadion

0 : 3

2019.09.07., 06:00

Vilnius - LFF Stadion

2 : 4

2019.09.07., 08:45

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

3 : 0

2019.09.07., 06:00

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

1 : 0

2019.09.07., 08:45

Isztambul - Vodafone Park

4 : 1

2019.09.07., 08:45

Párizs - Francia Stadion

2 : 4

2019.09.06., 08:45

Hamburg - Volksparkstadion

1 : 2

2019.09.06., 06:00

Tallinn - A. Le Coq Arena

2 : 1

2019.09.06., 08:45

Cardif - Városi stadion

0 : 4

2019.09.06., 08:45

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

6 : 0

2019.09.06., 08:45

Salzburg - Red Bull Arena

2 : 0

2019.09.06., 08:45

Ljubljana - Stožice Stadion

1 : 1

2019.09.06., 06:00

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

1 : 3

2019.09.05., 06:00

Vazgen Sargsyan Stadion

0 : 6

2019.09.05., 08:45

Gibraltár - Viktória Stadion

1 : 1

2019.09.05., 08:45

Dublin - Aviva Stadion

0 : 4

2019.09.05., 08:45

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

1 : 2

2019.09.05., 08:45

Bukarest - Nemzeti Stadion

2 : 0

2019.09.05., 08:45

Oslo - Ullevaal Stadion

1 : 1

2019.09.05., 08:45

Helyszín nincs megadva

1 : 0

2019.09.05., 08:45

Tampere - Tampere Stadion

5 : 0

2019.09.05., 08:45

Zenica - Pilino Polje Stadion

0 : 4

2015.09.06., 08:45

Serravalle - San Marino Stadion

1 : 2

2015.09.06., 08:45

Glasgow - Hampden Park

Selejtezők - 4. kör

0 : 1

2019.06.11., 08:45

Borisov - Borisov Arena

8 : 0

2019.06.11., 08:45

Mainz - Opel Arena

1 : 5

2019.06.11., 06:00

Baku - Bakcell Arena

1 : 0

2019.06.11., 08:45

Budapest - Groupama Arena

2 : 0

2019.06.11., 08:45

Andorra - Nemzeti Stadion

2 : 1

2019.06.11., 08:45

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

0 : 4

2019.06.11., 08:45

Andorra - Nemzeti Stadion

4 : 0

2019.06.11., 06:00

Astana - Astana Arena

1 : 0

2019.06.11., 08:45

Nizhny Novgorod - Nizhny Novgorod Stadium

3 : 0

2019.06.11., 08:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

2 : 1

2019.06.11., 08:45

Turin - Juventus Center

2 : 3

2019.06.11., 08:45

Róma - Olimpiai Stadion

0 : 2

2019.06.11., 08:45

Vadúz - Rheinpark Stadion

2 : 3

2019.06.10., 08:45

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

3 : 0

2019.06.10., 08:45

Olomouc - Andruv Stadion

1 : 0

2019.06.10., 08:45

Lviv - Arena Lviv

4 : 1

2019.06.10., 08:45

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

2 : 0

2019.06.10., 08:45

Dublin - Aviva Stadion

5 : 1

2019.06.10., 08:45

Koppenhága - Parken Stadion

0 : 2

2019.06.10., 08:45

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

0 : 4

2019.06.10., 08:45

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

3 : 0

2019.06.10., 08:45

Madrid - Santiago Bernabeu Stadion

1 : 4

2019.06.10., 08:45

Szkopje - Philip II Arena

4 : 0

2019.06.10., 08:45

Varsó - Nemzeti Stadion

0 : 5

2019.06.10., 08:45

Riga - Duagava Stadion

Selejtezők - 3. kör

1 : 2

2019.06.08., 06:00

Kadriord - Kadrioru Stadion

0 : 2

2019.06.08., 08:45

Minszk - Dinamo Stadion

2 : 1

2019.06.08., 03:00

Zágráb - Maksimir Stadion

1 : 3

2019.06.08., 06:00

Baku - Olimpiai Stadion

1 : 0

2019.06.08., 03:00

Reykjavik - Vallsvöllur Stadion

1 : 0

2019.06.08., 06:00

Chisinau - Zimbru Stadion

2 : 0

2019.06.08., 08:45

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

9 : 0

2019.06.08., 06:00

Szentpétervár - Kresztovszkij Stadion

3 : 0

2019.06.08., 08:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

2 : 1

2019.06.08., 08:45

Glasgow - Hampden Park

3 : 0

2019.06.08., 06:00

Jereván - Republikus Stadion

2 : 0

2019.06.08., 06:00

Helsinki - Olimpiai Stadion

0 : 3

2019.06.08., 08:45

Athén - Olimpiai Stadion

2 : 1

2019.06.07., 08:45

Prága - Velky Strahovsky Stadion

1 : 1

2019.06.07., 08:45

Podgorica - Stadion pod Goricom

1 : 1

2019.06.07., 08:45

Vilnius - LFF Stadion

5 : 0

2019.06.07., 08:45

Kharkiv - Metalist Stadion

3 : 0

2019.06.07., 06:00

T'bilisi - Dinamo Stadion

1 : 1

2019.06.07., 08:45

Herning - MCH Arena

1 : 4

2019.06.07., 08:45

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

2 : 2

2019.06.07., 08:45

Oslo - Ullevaal Stadion

3 : 0

2019.06.07., 08:45

Solna - Friends Arena

1 : 0

2019.06.07., 08:45

Bécs - Ernst Happel Stadion

0 : 3

2019.06.07., 08:45

Riga - Duagava Stadion

0 : 9

2019.06.07., 08:45

Szkopje - Philip II Arena

Selejtezők - 2. kör

3 : 3

2019.03.26., 08:45

Oslo - Ullevaal Stadion

4 : 1

2019.03.26., 08:45

Kolozsvár - Dr. Constantin Rădulescu

0 : 2

2019.03.26., 08:45

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

0 : 2

2019.03.26., 06:00

Jereván - Republikus Stadion

6 : 0

2019.03.26., 08:45

Parma - Ennio Tardini Staidon

2 : 2

2019.03.26., 08:45

Zenica - Pilino Polje Stadion

3 : 3

2019.03.26., 08:45

Basel - Szt. Jakob Park

1 : 0

2019.03.26., 08:45

Dublin - Aviva Stadion

1 : 1

2019.03.25., 08:45

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

1 : 5

2019.03.25., 08:45

Podgorica - Stadion pod Goricom

1 : 2

2019.03.25., 08:45

Luxemburg - Josy Barthel

1 : 1

2019.03.25., 08:45

Liszabon - Estadio da Luz

4 : 0

2019.03.25., 06:00

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

0 : 3

2019.03.25., 08:45

Andorra - Nemzeti Stadion

4 : 0

2019.03.25., 08:45

Párizs - Francia Stadion

2 : 3

2019.03.24., 08:45

Amszterdam - Johan Cruijff Aréna

2 : 1

2019.03.24., 08:45

Belfast - Windsor park

1 : 0

2019.03.24., 03:00

Cardif - Városi stadion

2 : 1

2019.03.24., 06:00

Budapest - Groupama Arena

4 : 2

2019.03.24., 06:00

Haifa - Sammy Ofer Stadium

1 : 1

2019.03.24., 08:45

Ljubljana - Stožice Stadion

2 : 0

2019.03.24., 08:45

Varsó - Nemzeti Stadion

0 : 4

2019.03.24., 03:00

Asztana - Asztana Aréna

0 : 2

2019.03.24., 06:00

Róma - Olimpiai Stadion

0 : 2

2019.03.24., 08:45

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Selejtezők - 1. kör

2 : 1

2019.03.23., 06:00

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 1

2019.03.23., 06:00

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 1

2019.03.23., 08:45

Valencia - Mestalla

2 : 1

2019.03.23., 08:45

Róma - Olimpiai Stadion

1 : 1

2019.03.22., 06:00

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

5 : 0

2019.03.22., 08:45

London - Wembley Stadion

2 : 1

2019.03.22., 08:45

Luxemburg - Josy Barthel

0 : 0

2019.03.22., 08:45

Liszabon - Estadio da Luz

0 : 2

2019.03.22., 08:45

Andorra - Nemzeti Stadion

0 : 2

2019.03.22., 08:45

Shkodër - Loro Boriçi Stadion

1 : 4

2019.03.22., 08:45

Chisinau - Zimbru Stadion

4 : 0

2019.03.21., 08:45

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 0

2019.03.21., 08:45

Belfast - Windsor park

2 : 1

2019.03.21., 08:45

Zágráb - Maksimir Stadion

2 : 0

2019.03.21., 08:45

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

1 : 1

2019.03.21., 08:45

Haifa - Sammy Ofer Stadium

0 : 1

2019.03.21., 08:45

Bécs - Ernst Happel Stadion

3 : 1

2019.03.21., 08:45

Szkopje - Philip II Arena

3 : 1

2019.03.21., 08:45

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

3 : 0

2019.03.21., 04:00

Asztana - Asztana Aréna

5 : 0

2019.03.21., 06:00

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

  • Pozíció
  • Csapat
  • M
  • Gy
  • D
  • V
  • LG
  • KG
  • Átl.
  • P
  • Gy
  • D
  • V
  • P

A-csoport

1

Anglia Anglia
  • 8
  • 7
  • 0
  • 1
  • 37
  • 6
  • 31
  • 21
  • 7
  • 0
  • 1
  • 21

2

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
  • 8
  • 5
  • 0
  • 3
  • 13
  • 11
  • 2
  • 15
  • 5
  • 0
  • 3
  • 15

3

Koszovó Koszovó
  • 8
  • 3
  • 2
  • 3
  • 13
  • 16
  • -3
  • 11
  • 3
  • 2
  • 3
  • 11

4

Bulgária Bulgária
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 6
  • 17
  • -11
  • 6
  • 1
  • 3
  • 4
  • 6

5

Montenegró Montenegró
  • 8
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3
  • 22
  • -19
  • 3
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3

B-csoport

1

Ukrajna Ukrajna
  • 8
  • 6
  • 2
  • 0
  • 17
  • 4
  • 13
  • 20
  • 6
  • 2
  • 0
  • 20

2

Portugália Portugália
  • 8
  • 5
  • 2
  • 1
  • 22
  • 6
  • 16
  • 17
  • 5
  • 2
  • 1
  • 17

3

Szerbia Szerbia
  • 8
  • 4
  • 2
  • 2
  • 17
  • 17
  • 0
  • 14
  • 4
  • 2
  • 2
  • 14

4

Luxemburg Luxemburg
  • 8
  • 1
  • 1
  • 6
  • 7
  • 16
  • -9
  • 4
  • 1
  • 1
  • 6
  • 4

5

Litvánia Litvánia
  • 8
  • 0
  • 1
  • 7
  • 5
  • 25
  • -20
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 1

C-csoport

1

Németország Németország
  • 8
  • 7
  • 0
  • 1
  • 30
  • 7
  • 23
  • 21
  • 7
  • 0
  • 1
  • 21

2

Hollandia Hollandia
  • 8
  • 6
  • 1
  • 1
  • 24
  • 7
  • 17
  • 19
  • 6
  • 1
  • 1
  • 19

3

Észak-Írország Észak-Írország
  • 8
  • 4
  • 1
  • 3
  • 9
  • 13
  • -4
  • 13
  • 4
  • 1
  • 3
  • 13

4

Fehéroroszország Fehéroroszország
  • 8
  • 1
  • 1
  • 6
  • 4
  • 16
  • -12
  • 4
  • 1
  • 1
  • 6
  • 4

5

Észtország Észtország
  • 8
  • 0
  • 1
  • 7
  • 2
  • 26
  • -24
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 1

D-csoport

1

Svájc Svájc
  • 8
  • 5
  • 2
  • 1
  • 19
  • 6
  • 13
  • 17
  • 5
  • 2
  • 1
  • 17

2

Dánia Dánia
  • 8
  • 4
  • 4
  • 0
  • 23
  • 6
  • 17
  • 16
  • 4
  • 4
  • 0
  • 16

3

Írország Írország
  • 8
  • 3
  • 4
  • 1
  • 7
  • 5
  • 2
  • 13
  • 3
  • 4
  • 1
  • 13

4

Grúzia Grúzia
  • 8
  • 2
  • 2
  • 4
  • 7
  • 11
  • -4
  • 8
  • 2
  • 2
  • 4
  • 8

5

Gibraltár Gibraltár
  • 8
  • 0
  • 0
  • -9
  • 2
  • 25
  • -23
  • 0
  • 0
  • 0
  • -9
  • 0

E-csoport

1

 Horvátország Horvátország
  • 8
  • 5
  • 2
  • 1
  • 17
  • 7
  • 10
  • 17
  • 5
  • 2
  • 1
  • 17

2

Wales Wales
  • 8
  • 4
  • 2
  • 2
  • 10
  • 6
  • 4
  • 14
  • 4
  • 2
  • 2
  • 14

3

Szlovákia Szlovákia
  • 8
  • 4
  • 1
  • 3
  • 13
  • 11
  • 2
  • 13
  • 4
  • 1
  • 3
  • 13

4

Magyarország Magyarország
  • 8
  • 4
  • 0
  • 4
  • 8
  • 11
  • -2
  • 12
  • 4
  • 0
  • 4
  • 12

5

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
  • 8
  • 0
  • 1
  • 7
  • 5
  • 18
  • -13
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 1

F-csoport

1

Spanyolország Spanyolország
  • 9
  • 7
  • 2
  • 0
  • 26
  • 5
  • 21
  • 23
  • 7
  • 2
  • 0
  • 23

2

Svédország Svédország
  • 9
  • 5
  • 3
  • 1
  • 20
  • 9
  • 11
  • 18
  • 5
  • 3
  • 1
  • 18

3

Norvégia Norvégia
  • 10
  • 4
  • 5
  • 1
  • 19
  • 11
  • 8
  • 17
  • 4
  • 5
  • 1
  • 17

4

Románia Románia
  • 9
  • 4
  • 2
  • 3
  • 17
  • 10
  • 7
  • 14
  • 4
  • 2
  • 3
  • 14

5

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
  • 9
  • 1
  • 0
  • 8
  • 4
  • 27
  • -23
  • 3
  • 1
  • 0
  • 8
  • 3

6

Málta Málta
  • 10
  • 1
  • 0
  • 9
  • 3
  • 27
  • -24
  • 3
  • 1
  • 0
  • 9
  • 3

G-csoport

1

Lengyelország Lengyelország
  • 10
  • 8
  • 1
  • 1
  • 18
  • 5
  • 13
  • 25
  • 8
  • 1
  • 1
  • 25

2

Ausztria Ausztria
  • 10
  • 6
  • 1
  • 3
  • 19
  • 9
  • 10
  • 19
  • 6
  • 1
  • 3
  • 19

3

Szlovénia Szlovénia
  • 10
  • 4
  • 2
  • 4
  • 16
  • 11
  • 5
  • 14
  • 4
  • 2
  • 4
  • 14

4

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
  • 10
  • 4
  • 2
  • 4
  • 13
  • 13
  • -1
  • 14
  • 4
  • 2
  • 4
  • 14

5

Izrael Izrael
  • 10
  • 3
  • 2
  • 5
  • 16
  • 18
  • -2
  • 11
  • 3
  • 2
  • 5
  • 11

6

Lettország Lettország
  • 10
  • 1
  • 0
  • 9
  • 3
  • 28
  • -25
  • 3
  • 1
  • 0
  • 9
  • 3

H-csoport

1

Franciaország Franciaország
  • 10
  • 8
  • 1
  • 1
  • 25
  • 6
  • 19
  • 25
  • 8
  • 1
  • 1
  • 25

2

Törökország Törökország
  • 10
  • 7
  • 2
  • 1
  • 18
  • 3
  • 15
  • 23
  • 7
  • 2
  • 1
  • 23

3

Izland Izland
  • 10
  • 6
  • 1
  • 3
  • 14
  • 11
  • 3
  • 19
  • 6
  • 1
  • 3
  • 19

4

Albánia Albánia
  • 10
  • 4
  • 1
  • 5
  • 16
  • 14
  • 2
  • 13
  • 4
  • 1
  • 5
  • 13

5

Andorra Andorra
  • 10
  • 1
  • 1
  • 8
  • 3
  • 20
  • -18
  • 4
  • 1
  • 1
  • 8
  • 4

6

Moldova Moldova
  • 10
  • 1
  • 0
  • 9
  • 4
  • 26
  • -22
  • 3
  • 1
  • 0
  • 9
  • 3

I-csoport

1

Belgium Belgium
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0
  • 40
  • 3
  • 36
  • 30
  • 10
  • 0
  • 0
  • 30

2

Oroszország Oroszország
  • 10
  • 8
  • 0
  • 2
  • 33
  • 8
  • 25
  • 24
  • 8
  • 0
  • 2
  • 24

3

Skócia Skócia
  • 10
  • 5
  • 0
  • 5
  • 16
  • 19
  • -3
  • 15
  • 5
  • 0
  • 5
  • 15

4

Kazahsztán Kazahsztán
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 13
  • 17
  • -4
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 10

5

Ciprus Ciprus
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 15
  • 20
  • -5
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 10

6

San Marino San Marino
  • 10
  • 0
  • 0
  • 10
  • 1
  • 51
  • -50
  • 0
  • 0
  • 0
  • 10
  • 0

J-csoport

1

Olaszország Olaszország
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0
  • 37
  • 4
  • 33
  • 30
  • 10
  • 0
  • 0
  • 30

2

Finnország Finnország
  • 10
  • 6
  • 0
  • 4
  • 16
  • 10
  • 6
  • 18
  • 6
  • 0
  • 4
  • 18

3

Görögország Görögország
  • 10
  • 4
  • 2
  • 4
  • 12
  • 14
  • -2
  • 14
  • 4
  • 2
  • 4
  • 14

4

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
  • 10
  • 4
  • 1
  • 5
  • 20
  • 17
  • 3
  • 13
  • 4
  • 1
  • 5
  • 13

5

Örményország Örményország
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 14
  • 25
  • -9
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 10

6

Liechtenstein Liechtenstein
  • 10
  • 0
  • 2
  • 8
  • 2
  • 31
  • -29
  • 2
  • 0
  • 2
  • 8
  • 2