Selejtezők

2019.03.21. - 2019.11.19

Fordulók:

1. forduló: Március 21–23
2. forduló: Március 24–26.
3. forduló: Június 7–8.
4. forduló: Június 10–11.
5. forduló: Szeptember 5–7.
6. forduló: Szeptember 8–10.
7. forduló: Október 10–12.
8. forduló: Október 13–15.
9. forduló: November 14–16.
10. forduló: November 17–19.

PLAYOFF 2020

2020.03.26-31.

Elődöntők 2020.03.26.

A csoport

Izland
Románia

Izland

Románia

Izland
Románia

Bulgária

MAGYARORSZÁG

B csoport

Izland
Románia

Bosznia&Herc...

Észak-Írország

Izland
Románia

Szlovákia

Írország

C csoport

Izland
Románia

Skócia

Izrael

Izland
Románia

Norvégia

Szerbia

D csoport

Izland
Románia

Grúzia

Fehéroroszország

Izland
Románia

Észak-Maced...

Koszovó

Döntők 2020.03.31.

I. döntő

Image

I. csapat

Image

II. csapat

II. döntő

Image

I. csapat

Image

II. csapat

III. döntő

Image

I. csapat

Image

II. csapat

IV. döntő

Image

I. csapat

Image

II. csapat

Csoportkörök, 2020. június 12.– 24.

Sorsolás: 2019. november 30., Bukarest

A csoport

96173 flag of turkey  Törökország
96276 flag italy of  Olaszország
96365 flag of wales  Wales
96240 flag of switzerland  Svájc 

B csoport

96204 denmark flag of  Dánia
96174 finland flag of  Finnország 
96153 belgium flag of  Belgium
96241 flag of russia  Oroszország 

C csoport

96202 flag netherlands of  Hollandia
96351 flag of ukraine  Ukrajna
96139 austria flag of  Ausztria
soccer no image A csoport győztese

D csoport

iconfinder Flag of England 96304  Anglia
96346 croatia flag of  Horvátország
soccer no image  C csoport győztese
96321 czech flag of republic Cseh Köztársaság

E csoport

96317 flag of spain  Spanyolország
96316 flag of sweden  Svédország
96372 flag of poland  Lengyelország
soccer no image B csoport győztese

F csoport

soccer no image A csoport győztese
96287 flag of portugal Portugália
96147 flag france of Franciaország
96145 flag germany of Németország

*A csoportgyőztesek a PLAY-OFF csoportok győztesei közül kerülnek ki.

Nyolcaddöntők

2020.06.27.

London

A csoport I. helyezett - C csoport II. helyezett

Amszterdam

A csoport II. helyezett - B csoport II. helyezett

2020.06.28.

Bilbao

B csoport I. helyezett - A/D/E/F csoport III. helyezett

Budapest

C csoport I. helyezett - D/E/F csoport III. helyezett

2020.06.29.

Bukarest

F csoport I. helyezett - A/B/C csoport III. helyezett

Koppenhága

D csoport II. helyezett - E csoport II. helyezett

2020.06.30.

Glasgow

E csoport I. helyezett - A/B/C/D csoport III. helyezett

Dublin

E csoport I. helyezett - F csoport II. helyezett

Negyeddöntők

2020 Július 3.

2020 Július 4.

Szentpétervár

Image

41. mérkőzés győztese

Image

42. mérkőzés győztese

München

Image

39. mérkőzés győztese

Image

37. mérkőzés győztese

Róma

Image

43. mérkőzés győztese

Image

44. mérkőzés győztese

Baku

Image

40. mérkőzés győztese

Image

38. mérkőzés győztese

Elődöntők

2020. Július 7.

London

45. mérkőzés győztese soccer no image   soccer no image 46. mérkőzés győztese 

2020. Július 8.

London

48. mérkőzés győztese soccer no image   soccer no image 47. mérkőzés győztese 

Döntő, 2020. július 12.

London, Wembley Stadion

Image

49. mérkőzés győztese

Image

50. mérkőzés győztese

A 2020-as Labdarúgó Európa-bajnokság legnépszerűbb mérkőzéseinek videó linkjeit a Videók fül alatt gyűjtöttük össze azonnal, amint a videó megjelenik az olyan videómegosztó oldalakon, mint a Youtube, vagy a Dailymotion. Nem vállalunk felelősséget semmilyen videós tartalomért, jogi panaszaival kérjük, forduljon a videófájl tulajdonosához, vagy a tárhelyszolgáltatóhoz.

Partnereink:

Nyitottak vagyunk és folyamatosan várjuk azon szervezetek jelentkezését akik szeretnének velünk együttműködni!