Image

Selejtezők

2019.03.21. - 2019.11.19

Fordulók:

1. forduló: Március 21–23
2. forduló: Március 24–26.
3. forduló: Június 7–8.
4. forduló: Június 10–11.
5. forduló: Szeptember 5–7.
6. forduló: Szeptember 8–10.
7. forduló: Október 10–12.
8. forduló: Október 13–15.
9. forduló: November 14–16.
10. forduló: November 17–19.

PLAYOFF 2020

2020.10.08. és 2020.11.12.

Elődöntők 2020.10.08.

A csoport

Izland
Románia

Izland

Románia

Izland
Románia

Bulgária

MAGYARORSZÁG

B csoport

Izland
Románia

Bosznia&Herc...

Észak-Íror...

Izland
Románia

Szlovákia

Írország

C csoport

Izland
Románia

Skócia

Izrael

Izland
Románia

Norvégia

Szerbia

D csoport

Izland
Románia

Grúzia

Fehérorosz...

Izland
Románia

Észak-Mac...

Koszovó

Döntők 2020.11.12.

I. döntő

Image

Izland

Image

Magyarország

II. döntő

Image

Észak-Írország

Image

Szlovákia

III. döntő

Image

Skócia

Image

Szerbia

IV. döntő

Image

Grúzia

Image

Észak-Macedónia

Csoportkörök, 2021. június 11.– 23.

Sorsolás: 2019. november 30., Bukarest

A csoport

Törökország Törökország
Olaszország Olaszország
Wales Wales
Svájc Svájc

B csoport

Dánia Dánia
Finnország Finnország
Belgium Belgium
Oroszország Oroszország

C csoport

Hollandia Hollandia
Ukrajna Ukrajna
Ausztria Ausztria
Észak-Macedónia Észak-Macedónia

D csoport

Anglia Anglia
Horvátország Horvátország
Szlovákia Szlovákia
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság

E csoport

Spanyolország Spanyolország
Svédország Svédország
Lengyelország Lengyelország
Skócia Skócia

F csoport

Magyarország Magyarország
Portugália Portugália
Franciaország Franciaország
Németország Németország

Nyolcaddöntők

2021.06.26.

Amszterdam

A csoport II. helyezett - B csoport II. helyezett

18:00

London

A csoport I. helyezett - C csoport II. helyezett

21:00

2021.06.27.

Budapest

C csoport I. helyezett - D/E/F csoport III. helyezett

18:00

Bilbao

B csoport I. helyezett - A/D/E/F csoport III. helyezett

21:00

2021.06.28.

Koppenhága

D csoport II. helyezett - E csoport II. helyezett

18:00

Bukarest

F csoport I. helyezett - A/B/C csoport III. helyezett

21:00

2021.06.29.

Dublin

E csoport I. helyezett - F csoport II. helyezett

18:00

Glasgow

E csoport I. helyezett - A/B/C/D csoport III. helyezett

21:00

Negyeddöntők

2021 Július 2. - Péntek

2021 Július 3. - Szombat

Szentpétervár

18:00

Image

41. mérkőzés győztese

Image

42. mérkőzés győztese

München

21:00

Image

39. mérkőzés győztese

Image

37. mérkőzés győztese

Baku

18:00

Image

40. mérkőzés győztese

Image

38. mérkőzés győztese

Róma

21:00

Image

43. mérkőzés győztese

Image

44. mérkőzés győztese

Elődöntők

2021. Július 6. - Kedd

London

45. mérkőzés győztese soccer no image   soccer no image 46. mérkőzés győztese 

21:00

2021. Július 7. - Szerda

London

48. mérkőzés győztese soccer no image   soccer no image 47. mérkőzés győztese 

21:00

Döntő, 2021. július 11. - Vasárnap

London, Wembley Stadion - 21:00

Image

49. mérkőzés győztese

Image

50. mérkőzés győztese

Az Európa-bajnokságok legnépszerűbb videóinak linkjeit a Videók fül alatt gyűjtöttük össze, amint megjelenik az olyan videómegosztó oldalakon, mint a Youtube, Vimeo vagy a Dailymotion. Nem vállalunk felelősséget semmilyen videós tartalomért, jogi panaszaival kérjük, forduljon a videófájl tulajdonosához, vagy a videómegosztó portál ügyfélszolgálatához.

Partnereink