Legutóbbi mérkőzés - 15 Oct 2019

Finnország

3 : 0

Örményország

Labdarúgó Európa-bajnokság 2020 - Selejtezők

Selejtezők - 9. kör

Törökország Törökország
14 Nov, 2019, 05:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Izland Izland

Selejtezők - 8. kör

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Málta Málta
Gibraltár Gibraltár
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Grúzia Grúzia
Svájc Svájc
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Írország Írország
Görögország Görögország
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Liechtenstein Liechtenstein
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Olaszország Olaszország
Izrael Izrael
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Lettország Lettország
Románia Románia
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Norvégia Norvégia
Svédország Svédország
15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Spanyolország Spanyolország
Finnország Finnország
15 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Örményország Örményország
Bulgária Bulgária
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Anglia Anglia
Koszovó Koszovó
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Montenegró Montenegró
Ukrajna Ukrajna
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Portugália Portugália
Litvánia Litvánia
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Szerbia Szerbia
Franciaország Franciaország
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Törökország Törökország
Izland Izland
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Andorra Andorra
Moldova Moldova
14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Albánia Albánia
Lengyelország Lengyelország
13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Szlovénia Szlovénia
13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Ausztria Ausztria
Wales Wales
13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Horvátország  Horvátország
Észtország Észtország
13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Németország Németország
Ciprus Ciprus
13 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Oroszország Oroszország
Skócia Skócia
13 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

San Marino San Marino
Fehéroroszország Fehéroroszország
13 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Hollandia Hollandia
MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
13 Oct, 2019, 06:00 PM

Budapest - Groupama Arena

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Kazahsztán Kazahsztán
13 Oct, 2019, 03:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Belgium Belgium

Selejtezők - 7. kör

Kazahsztán Kazahsztán
10 Oct, 2019, 04:00 PM

Astana - Astana Arena

Ciprus Ciprus
Fehéroroszország Fehéroroszország
10 Oct, 2019, 06:00 PM

Minszk - Dinamo Stadion

Észtország Észtország
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Nacional Arena Todor Proeski

Szlovénia Szlovénia
Ausztria Ausztria
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

Izrael Izrael
Hollandia Hollandia
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Rotterdam - De kuip

Észak-Írország Észak-Írország
 Horvátország Horvátország
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Split - Stadion Poljud

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
Szlovákia Szlovákia
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

Wales Wales
Lettország Lettország
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Lengyelország Lengyelország
Belgium Belgium
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

San Marino San Marino
Oroszország Oroszország
10 Oct, 2019, 08:45 PM

Moszkva - Luzhniki Stadion

Skócia Skócia
Törökország Törökország
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Albánia Albánia
Izland Izland
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Franciaország Franciaország
Andorra Andorra
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Moldova Moldova
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Anglia Anglia
Montenegró Montenegró
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Bulgária Bulgária
Portugália Portugália
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Luxemburg Luxemburg
Ukrajna Ukrajna
11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Litvánia Litvánia
Grúzia Grúzia
12 Oct, 2019, 03:00 PM

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

Írország Írország
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
12 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Románia Románia
Dánia Dánia
12 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Svájc Svájc
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
12 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Finnország Finnország
Málta Málta
12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Svédország Svédország
Liechtenstein Liechtenstein
12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Örményország Örményország
Norvégia Norvégia
12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Spanyolország Spanyolország
Olaszország Olaszország
12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Görögország Görögország

Selejtezők - 6. kör

Moldova Moldova
10 Sep, 2019, 08:45 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

Törökország Törökország
Örményország Örményország
08 Sep, 2019, 03:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Grúzia Grúzia
08 Aug, 2019, 06:00 PM

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

Dánia Dánia
Svájc Svájc
08 Sep, 2019, 06:00 PM

Sion - Tourbillon

Gibraltár Gibraltár
Románia Románia
08 Sep, 2019, 06:00 PM

Ploiesti - Stadionul Ilie Oana

Málta Málta
Spanyolország Spanyolország
08 Sep, 2019, 08:45 PM

Gijon - El Molinón-Enrique Castro Quini

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Svédország Svédország
08 Sep, 2019, 08:45 PM

Solna - Friends Arena

Norvégia Norvégia
Görögország Görögország
08 Sep, 2019, 08:45 PM

Athén - Olimpiai Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Finnország Finnország
08 Sep, 2019, 08:45 PM

Tampere - Tampere Stadion

Olaszország Olaszország
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
09 Sep, 2019, 06:00 PM

Baku - Bakcell Arena

Horvátország  Horvátország
Észtország Észtország
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Tallinn - A. Le Coq Arena

Hollandia Hollandia
MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Budapest - Groupama Arena

Szlovákia Szlovákia
Szlovénia Szlovénia
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

Izrael Izrael
Lettország Lettország
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Lengyelország Lengyelország
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

Ausztria Ausztria
Oroszország Oroszország
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Kalinyingrád - Kaliningrad Stadium

Kazahsztán Kazahsztán
Skócia Skócia
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

Belgium Belgium
San Marino San Marino
09 Sep, 2019, 08:45 PM

Serravalle - San Marino Stadion

Ciprus Ciprus
Anglia Anglia
10 Sep, 2019, 08:45 PM

Southampton - St. Mary's Stadion

Koszovó Koszovó
Franciaország Franciaország
10 Sep, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

Andorra Andorra
Albánia Albánia
10 Sep, 2019, 08:45 PM

Elbasan - Elbasan Aréna

Izland Izland
Moldova Moldova
10 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Törökország Törökország

Selejtezők - 5. kör

Örményország Örményország
05 Sep, 2019, 06:00 PM

Vazgen Sargsyan Stadion

Olaszország Olaszország
Gibraltár Gibraltár
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Gibraltár - Viktória Stadion

Dánia Dánia
Írország Írország
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

Svájc Svájc
Norvégia Norvégia
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

Málta Málta
Románia Románia
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Bukarest - Nemzeti Stadion

Spanyolország Spanyolország
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Svédország Svédország
Izrael Izrael
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
Finnország Finnország
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Tampere - Tampere Stadion

Görögország Görögország
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Zenica - Pilino Polje Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Észtország Észtország
06 Sep, 2019, 06:00 PM

Tallinn - A. Le Coq Arena

Fehéroroszország Fehéroroszország
Ciprus Ciprus
06 Sep, 2019, 06:00 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Kazahsztán Kazahsztán
Németország Németország
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Hamburg - Volksparkstadion

Hollandia Hollandia
Wales Wales
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Cardif - Városi stadion

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Szlovákia Szlovákia
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

Horvátország  Horvátország
Ausztria Ausztria
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Salzburg - Red Bull Arena

Lettország Lettország
Szlovénia Szlovénia
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

Lengyelország Lengyelország
San Marino San Marino
06 Sep, 2015, 08:45 PM

Serravalle - San Marino Stadion

Belgium Belgium
Skócia Skócia
06 Sep, 2015, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

Oroszország Oroszország
Koszovó Koszovó
07 Sep, 2019, 03:00 PM

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Anglia Anglia
07 Sep, 2019, 06:00 PM

London - Wembley Stadion

Bulgária Bulgária
Litvánia Litvánia
07 Sep, 2019, 06:00 PM

Vilnius - LFF Stadion

Ukrajna Ukrajna
Izland Izland
07 Sep, 2019, 06:00 PM

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

Moldova Moldova
Szerbia Szerbia
07 Sep, 2019, 08:45 PM

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

Portugália Portugália
Törökország Törökország
07 Sep, 2019, 08:45 PM

Isztambul - Vodafone Park

Andorra Andorra
Franciaország Franciaország
07 Sep, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

Albánia Albánia

Selejtezők - 4. kör

Fehéroroszország Fehéroroszország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Borisov - Borisov Arena

Észak-Írország Észak-Írország
Németország Németország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Mainz - Opel Arena

Észtország Észtország
Írország Írország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

Gibraltár Gibraltár
Dánia Dánia
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Koppenhága - Parken Stadion

Grúzia Grúzia
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
11 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Bakcell Arena

Szlovákia Szlovákia
MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Budapest - Groupama Arena

Wales Wales
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Norvégia Norvégia
Málta Málta
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

Románia Románia
Spanyolország Spanyolország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Madrid - Santiago Bernabeu Stadion

Svédország Svédország
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Ausztria Ausztria
Lengyelország Lengyelország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

Izrael Izrael
Lettország Lettország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Szlovénia Szlovénia
Szerbia Szerbia
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

Litvánia Litvánia
Ukrajna Ukrajna
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Lviv - Arena Lviv

Luxemburg Luxemburg
Bulgária Bulgária
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

Koszovó Koszovó
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Olomouc - Andruv Stadion

Montenegró Montenegró
Albánia Albánia
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Moldova Moldova
Izland Izland
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

Törökország Törökország
Andorra Andorra
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Franciaország Franciaország
Kazahsztán Kazahsztán
11 Júni, 2019, 06:00 PM

Astana - Astana Arena

San Marino San Marino
Oroszország Oroszország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Nizhny Novgorod - Nizhny Novgorod Stadium

Ciprus Ciprus
Belgium Belgium
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Skócia Skócia
Olaszország Olaszország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Turin - Juventus Center

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Görögország Görögország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Örményország Örményország
Liechtenstein Liechtenstein
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Vadúz - Rheinpark Stadion

Finnország Finnország

Selejtezők - 3. kör

Moldova Moldova
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

Andorra Andorra
Törökország Törökország
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

Franciaország Franciaország
Oroszország Oroszország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Szentpétervár - Kresztovszkij Stadion

San Marino San Marino
Belgium Belgium
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Kazahsztán Kazahsztán
Skócia Skócia
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

Ciprus Ciprus
Örményország Örményország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Finnország Finnország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Helsinki - Olimpiai Stadion

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Görögország Görögország
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Athén - Olimpiai Stadion

Olaszország Olaszország
Ukrajna Ukrajna
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Kharkiv - Metalist Stadion

Szerbia Szerbia
Észtország Észtország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Kadriord - Kadrioru Stadion

Észak-Írország Észak-Írország
Fehéroroszország Fehéroroszország
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Minszk - Dinamo Stadion

Németország Németország
Grúzia Grúzia
07 Júni, 2019, 06:00 PM

T'bilisi - Dinamo Stadion

Gibraltár Gibraltár
Dánia Dánia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Herning - MCH Arena

Írország Írország
 Horvátország Horvátország
08 Júni, 2019, 03:00 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

Wales Wales
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Olimpiai Stadion

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Spanyolország Spanyolország
Norvégia Norvégia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

Románia Románia
Svédország Svédország
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Solna - Friends Arena

Málta Málta
Ausztria Ausztria
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

Szlovénia Szlovénia
Lettország Lettország
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Izrael Izrael
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Lengyelország Lengyelország
Izland Izland
08 Júni, 2019, 03:00 PM

Reykjavik - Vallsvöllur Stadion

Albánia Albánia
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Prága - Velky Strahovsky Stadion

Bulgária Bulgária
Montenegró Montenegró
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

Koszovó Koszovó
Litvánia Litvánia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Vilnius - LFF Stadion

Luxemburg Luxemburg

Selejtezők - 2. kör

Svájc Svájc
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Basel - Szt. Jakob Park

Dánia Dánia
Írország Írország
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

Grúzia Grúzia
Norvégia Norvégia
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

Svédország Svédország
Románia Románia
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Kolozsvár - Dr. Constantin Rădulescu

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Málta Málta
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

Spanyolország Spanyolország
Izrael Izrael
24 Mar, 2019, 06:00 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

Ausztria Ausztria
Szlovénia Szlovénia
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
24 Mar, 2019, 06:00 PM

Budapest - Groupama Arena

Horvátország  Horvátország
Koszovó Koszovó
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

Bulgária Bulgária
Montenegró Montenegró
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

Anglia Anglia
Luxemburg Luxemburg
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

Ukrajna Ukrajna
Portugália Portugália
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

Szerbia Szerbia
Hollandia Hollandia
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Amszterdam - Johan Cruijff Aréna

Németország Németország
Észak-Írország Észak-Írország
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

Fehéroroszország Fehéroroszország
Wales Wales
24 Mar, 2019, 03:00 PM

Cardif - Városi stadion

Szlovákia Szlovákia
Lengyelország Lengyelország
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

Lettország Lettország
Örményország Örményország
26 Mar, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

Finnország Finnország
Kazahsztán Kazahsztán
24 Mar, 2019, 03:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

Oroszország Oroszország
San Marino San Marino
24 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Skócia Skócia
Ciprus Ciprus
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Belgium Belgium
Andorra Andorra
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Albánia Albánia
Olaszország Olaszország
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Parma - Ennio Tardini Staidon

Liechtenstein Liechtenstein
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Zenica - Pilino Polje Stadion

Görögország Görögország
Törökország Törökország
25 Mar, 2019, 06:00 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

Moldova Moldova
Franciaország Franciaország
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

Izland Izland

Selejtezők - 1. kör

Belgium Belgium
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Oroszország Oroszország
Olaszország Olaszország
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Udine - Dacia Arena

Finnország Finnország
Liechtenstein Liechtenstein
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Vadúz - Rheinpark Stadion

Görögország Görögország
Kazahsztán Kazahsztán
21 Mar, 2019, 04:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

Skócia Skócia
Ciprus Ciprus
21 Mar, 2019, 06:00 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

San Marino San Marino
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Örményország Örményország
Bulgária Bulgária
22 Mar, 2019, 06:00 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

Montenegró Montenegró
Svédország Svédország
23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Románia Románia
Málta Málta
23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Szlovákia Szlovákia
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
Spanyolország Spanyolország
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Valencia - Mestalla

Norvégia Norvégia
Izrael Izrael
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

Szlovénia Szlovénia
Ausztria Ausztria
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

Lengyelország Lengyelország
Észak-Macedónia Észak-Macedónia
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Lettország Lettország
 Horvátország Horvátország
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Anglia Anglia
22 Mar, 2019, 08:45 PM

London - Wembley Stadion

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Luxemburg Luxemburg
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

Litvánia Litvánia
Anglia Anglia
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

Anglia Anglia
Hollandia Hollandia
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Fehéroroszország Fehéroroszország
Észak-Írország Észak-Írország
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

Észtország Észtország
Andorra Andorra
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Izland Izland
Albánia Albánia
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Shkodër - Loro Boriçi Stadion

Törökország Törökország
Moldova Moldova
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

Franciaország Franciaország

Selejtezők - 8. kör

3 : 0

15 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 0

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 3

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 0

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 1

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 1

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 5

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 1

15 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 6

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 0

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 1

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 2

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 1

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 0

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 4

14 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 0

13 Oct, 2019, 06:00 PM

Budapest - Groupama Arena

0 : 2

13 Oct, 2019, 03:00 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 2

13 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

6 : 0

13 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 5

13 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 3

13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 1

13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 1

13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 0

13 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Selejtezők - 7. kör

0 : 0

12 Oct, 2019, 03:00 PM

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

1 : 0

12 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 3

12 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 1

12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 4

12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

4 : 1

12 Oct, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 1

12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 0

12 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 1

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 0

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

2 : 0

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

3 : 0

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 0

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 0

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

0 : 1

11 Oct, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 2

10 Oct, 2019, 04:00 PM

Astana - Astana Arena

0 : 0

10 Oct, 2019, 06:00 PM

Minszk - Dinamo Stadion

3 : 1

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Rotterdam - De kuip

3 : 0

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Split - Stadion Poljud

1 : 1

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

0 : 3

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

2 : 1

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Nacional Arena Todor Proeski

3 : 1

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

4 : 0

10 Oct, 2019, 08:45 PM

Moszkva - Luzhniki Stadion

Selejtezők - 6. kör

5 : 3

10 Sep, 2019, 08:45 PM

Southampton - St. Mary's Stadion

3 : 0

10 Sep, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

4 : 2

10 Sep, 2019, 08:45 PM

Elbasan - Elbasan Aréna

0 : 4

10 Sep, 2019, 08:45 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

0 : 4

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Tallinn - A. Le Coq Arena

1 : 1

09 Sep, 2019, 06:00 PM

Baku - Bakcell Arena

1 : 2

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Budapest - Groupama Arena

3 : 2

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

0 : 2

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

0 : 0

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

1 : 0

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Kalinyingrád - Kaliningrad Stadium

0 : 4

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

0 : 4

09 Sep, 2019, 08:45 PM

Serravalle - San Marino Stadion

4 : 0

08 Sep, 2019, 06:00 PM

Sion - Tourbillon

1 : 0

08 Sep, 2019, 06:00 PM

Ploiesti - Stadionul Ilie Oana

4 : 0

08 Sep, 2019, 08:45 PM

Gijon - El Molinón-Enrique Castro Quini

1 : 1

08 Sep, 2019, 08:45 PM

Solna - Friends Arena

4 : 2

08 Sep, 2019, 03:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

1 : 1

08 Sep, 2019, 08:45 PM

Athén - Olimpiai Stadion

1 : 2

08 Sep, 2019, 08:45 PM

Tampere - Tampere Stadion

0 : 0

08 Aug, 2019, 06:00 PM

Tbilisi - Boris Paichadze Dinamo Arena

Selejtezők - 5. kör

2 : 1

07 Sep, 2019, 03:00 PM

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

4 : 0

07 Sep, 2019, 06:00 PM

London - Wembley Stadion

0 : 3

07 Sep, 2019, 06:00 PM

Vilnius - LFF Stadion

2 : 4

07 Sep, 2019, 08:45 PM

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

3 : 0

07 Sep, 2019, 06:00 PM

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

1 : 0

07 Sep, 2019, 08:45 PM

Isztambul - Vodafone Park

4 : 1

07 Sep, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

2 : 4

06 Sep, 2019, 08:45 PM

Hamburg - Volksparkstadion

1 : 2

06 Sep, 2019, 06:00 PM

Tallinn - A. Le Coq Arena

2 : 1

06 Sep, 2019, 08:45 PM

Cardif - Városi stadion

0 : 4

06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

6 : 0

06 Sep, 2019, 08:45 PM

Salzburg - Red Bull Arena

2 : 0

06 Sep, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

1 : 1

06 Sep, 2019, 06:00 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

1 : 3

05 Sep, 2019, 06:00 PM

Vazgen Sargsyan Stadion

0 : 6

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Gibraltár - Viktória Stadion

1 : 1

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

0 : 4

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

1 : 2

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Bukarest - Nemzeti Stadion

2 : 0

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

1 : 1

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

1 : 0

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Tampere - Tampere Stadion

5 : 0

05 Sep, 2019, 08:45 PM

Zenica - Pilino Polje Stadion

0 : 4

06 Sep, 2015, 08:45 PM

Serravalle - San Marino Stadion

1 : 2

06 Sep, 2015, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

Selejtezők - 4. kör

0 : 1

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Borisov - Borisov Arena

8 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Mainz - Opel Arena

1 : 5

11 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Bakcell Arena

1 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Budapest - Groupama Arena

2 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

2 : 1

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

0 : 4

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

4 : 0

11 Júni, 2019, 06:00 PM

Astana - Astana Arena

1 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Nizhny Novgorod - Nizhny Novgorod Stadium

3 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

2 : 1

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Turin - Juventus Center

2 : 3

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

0 : 2

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Vadúz - Rheinpark Stadion

2 : 3

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

3 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Olomouc - Andruv Stadion

1 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Lviv - Arena Lviv

4 : 1

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

2 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

5 : 1

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Koppenhága - Parken Stadion

0 : 2

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

0 : 4

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

3 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Madrid - Santiago Bernabeu Stadion

1 : 4

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

4 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

0 : 5

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Selejtezők - 3. kör

1 : 2

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Kadriord - Kadrioru Stadion

0 : 2

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Minszk - Dinamo Stadion

2 : 1

08 Júni, 2019, 03:00 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

1 : 3

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Olimpiai Stadion

1 : 0

08 Júni, 2019, 03:00 PM

Reykjavik - Vallsvöllur Stadion

1 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

2 : 0

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

9 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Szentpétervár - Kresztovszkij Stadion

3 : 0

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

2 : 1

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

3 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

2 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Helsinki - Olimpiai Stadion

0 : 3

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Athén - Olimpiai Stadion

2 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Prága - Velky Strahovsky Stadion

1 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

1 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Vilnius - LFF Stadion

5 : 0

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Kharkiv - Metalist Stadion

3 : 0

07 Júni, 2019, 06:00 PM

T'bilisi - Dinamo Stadion

1 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Herning - MCH Arena

1 : 4

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

2 : 2

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

3 : 0

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Solna - Friends Arena

1 : 0

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

0 : 3

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

0 : 9

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Selejtezők - 2. kör

3 : 3

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

4 : 1

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Kolozsvár - Dr. Constantin Rădulescu

0 : 2

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

0 : 2

26 Mar, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

6 : 0

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Parma - Ennio Tardini Staidon

2 : 2

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Zenica - Pilino Polje Stadion

3 : 3

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Basel - Szt. Jakob Park

1 : 0

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

1 : 1

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

1 : 5

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

1 : 2

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

1 : 1

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

4 : 0

25 Mar, 2019, 06:00 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

0 : 3

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

4 : 0

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

2 : 3

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Amszterdam - Johan Cruijff Aréna

2 : 1

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

1 : 0

24 Mar, 2019, 03:00 PM

Cardif - Városi stadion

2 : 1

24 Mar, 2019, 06:00 PM

Budapest - Groupama Arena

4 : 2

24 Mar, 2019, 06:00 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

1 : 1

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

2 : 0

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

0 : 4

24 Mar, 2019, 03:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

0 : 2

24 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

0 : 2

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Selejtezők - 1. kör

2 : 1

23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 1

23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 1

23 Mar, 2019, 08:45 PM

Valencia - Mestalla

2 : 1

23 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

1 : 1

22 Mar, 2019, 06:00 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

5 : 0

22 Mar, 2019, 08:45 PM

London - Wembley Stadion

2 : 1

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

0 : 0

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

0 : 2

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

0 : 2

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Shkodër - Loro Boriçi Stadion

1 : 4

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

4 : 0

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 0

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

2 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

2 : 0

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

1 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

0 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

3 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

3 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

3 : 0

21 Mar, 2019, 04:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

5 : 0

21 Mar, 2019, 06:00 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

  • Helyezés
  • Csapat
  • M
  • Gy
  • D
  • V
  • LG
  • KG
  • Átl.
  • P

A-csoport

1

Anglia Anglia
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 26
  • 6
  • 20
  • 15

2

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 11
  • 9
  • 2
  • 12

3

Koszovó Koszovó
  • 6
  • 3
  • 2
  • 1
  • 12
  • 10
  • 2
  • 11

4

Bulgária Bulgária
  • 7
  • 0
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • -12
  • 3

5

Montenegró Montenegró
  • 7
  • 0
  • 3
  • 4
  • 3
  • 15
  • -12
  • 3

B-csoport

1

Ukrajna Ukrajna
  • 7
  • 6
  • 1
  • 0
  • 15
  • 2
  • 13
  • 19

2

Portugália Portugália
  • 6
  • 3
  • 2
  • 1
  • 14
  • 6
  • 8
  • 11

3

Szerbia Szerbia
  • 6
  • 3
  • 1
  • 2
  • 12
  • 13
  • -1
  • 10

4

Luxemburg Luxemburg
  • 6
  • 1
  • 1
  • 4
  • 5
  • 11
  • -6
  • 4

5

Litvánia Litvánia
  • 7
  • 0
  • 1
  • 6
  • 5
  • 19
  • -14
  • 1

C-csoport

1

Németország Németország
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 20
  • 6
  • 14
  • 15

2

Hollandia Hollandia
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 19
  • 7
  • 12
  • 15

3

Észak-Írország Észak-Írország
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 7
  • 1
  • 12

4

Fehéroroszország Fehéroroszország
  • 7
  • 1
  • 1
  • 5
  • 4
  • 12
  • -8
  • 4

5

Észtország Észtország
  • 7
  • 0
  • 1
  • 6
  • 2
  • 21
  • -19
  • 1

D-csoport

1

Dánia Dánia
  • 6
  • 3
  • 3
  • 0
  • 16
  • 5
  • 11
  • 12

2

Írország Írország
  • 6
  • 3
  • 3
  • 0
  • 6
  • 2
  • 4
  • 12

3

Svájc Svájc
  • 5
  • 2
  • 2
  • 1
  • 10
  • 5
  • 5
  • 8

4

Grúzia Grúzia
  • 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • -4
  • 5

5

Gibraltár Gibraltár
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 16
  • -16
  • 0

E-csoport

1

 Horvátország Horvátország
  • 7
  • 4
  • 2
  • 1
  • 14
  • 6
  • 8
  • 14

2

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
  • 7
  • 4
  • 0
  • 3
  • 8
  • 9
  • -1
  • 12

3

Szlovákia Szlovákia
  • 6
  • 3
  • 1
  • 2
  • 10
  • 8
  • 2
  • 10

4

Wales Wales
  • 6
  • 2
  • 2
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • 8

5

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
  • 6
  • 0
  • 1
  • 5
  • 5
  • 14
  • -9
  • 1

F-csoport

1

Spanyolország Spanyolország
  • 7
  • 6
  • 1
  • 0
  • 18
  • 4
  • 14
  • 19

2

Svédország Svédország
  • 7
  • 4
  • 2
  • 1
  • 17
  • 8
  • 9
  • 14

3

Románia Románia
  • 7
  • 4
  • 1
  • 2
  • 16
  • 7
  • 9
  • 13

4

Norvégia Norvégia
  • 7
  • 2
  • 4
  • 1
  • 12
  • 9
  • 3
  • 10

5

Málta Málta
  • 7
  • 1
  • 0
  • 6
  • 2
  • 17
  • -15
  • 3

6

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
  • 7
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 23
  • -20
  • 0

G-csoport

1

Lengyelország Lengyelország
  • 8
  • 6
  • 1
  • 1
  • 13
  • 2
  • 11
  • 19

2

Ausztria Ausztria
  • 8
  • 5
  • 1
  • 2
  • 17
  • 7
  • 10
  • 16

3

Szlovénia Szlovénia
  • 8
  • 3
  • 2
  • 3
  • 13
  • 8
  • 5
  • 11

4

Izrael Izrael
  • 8
  • 3
  • 2
  • 3
  • 15
  • 15
  • 0
  • 11

5

Észak-Macedónia Észak-Macedónia
  • 8
  • 3
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • -1
  • 11

6

Lettország Lettország
  • 8
  • 0
  • 0
  • 8
  • 2
  • 27
  • -25
  • 0

H-csoport

1

Franciaország Franciaország
  • 8
  • 6
  • 1
  • 1
  • 21
  • 5
  • 16
  • 19

2

Törökország Törökország
  • 8
  • 6
  • 1
  • 1
  • 16
  • 3
  • 13
  • 19

3

Izland Izland
  • 8
  • 5
  • 0
  • 3
  • 12
  • 10
  • 2
  • 15

4

Albánia Albánia
  • 8
  • 4
  • 0
  • 4
  • 14
  • 10
  • 4
  • 12

5

Andorra Andorra
  • 8
  • 1
  • 0
  • 7
  • 1
  • 16
  • -15
  • 3

6

Moldova Moldova
  • 8
  • 1
  • 0
  • 7
  • 2
  • 22
  • -20
  • 3

I-csoport

1

Belgium Belgium
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 30
  • 1
  • 29
  • 24

2

Oroszország Oroszország
  • 8
  • 7
  • 0
  • 1
  • 27
  • 4
  • 23
  • 21

3

Ciprus Ciprus
  • 8
  • 3
  • 1
  • 4
  • 13
  • 12
  • 1
  • 10

4

Skócia Skócia
  • 8
  • 3
  • 0
  • 5
  • 11
  • 17
  • -6
  • 9

5

Kazahsztán Kazahsztán
  • 8
  • 2
  • 1
  • 5
  • 9
  • 13
  • -4
  • 7

6

San Marino San Marino
  • 8
  • 0
  • 0
  • 8
  • 0
  • 43
  • -43
  • 0

J-csoport

1

Olaszország Olaszország
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 25
  • 3
  • 22
  • 24

2

Finnország Finnország
  • 8
  • 5
  • 0
  • 3
  • 12
  • 8
  • 4
  • 15

3

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
  • 8
  • 3
  • 1
  • 4
  • 17
  • 14
  • 3
  • 10

4

Örményország Örményország
  • 8
  • 3
  • 1
  • 4
  • 13
  • 14
  • -1
  • 10

5

Görögország Görögország
  • 8
  • 2
  • 2
  • 4
  • 10
  • 13
  • -3
  • 8

6

Liechtenstein Liechtenstein
  • 8
  • 0
  • 2
  • 6
  • 2
  • 25
  • -23
  • 2

A 2020-as Labdarúgó Európa-bajnokság legnépszerűbb mérkőzéseinek videó linkjeit a Videók fül alatt gyűjtöttük össze azonnal, amint a videó megjelenik az olyan videómegosztó oldalakon, mint a Youtube, vagy a Dailymotion. Nem vállalunk felelősséget semmilyen videós tartalomért, jogi panaszaival kérjük, forduljon a videófájl tulajdonosához, vagy a tárhelyszolgáltatóhoz.

Partnereink:

Nyitottak vagyunk és folyamatosan várjuk azon szervezetek jelentkezését akik szeretnének velünk együttműködni!