Legutóbbi mérkőzés - 11 Júni 2019

Fehéroroszország

0 : 1

Észak-Írország

Labdarúgó Európa-bajnokság 2020 - Selejtezők

Selejtezők - 1. kör

Bulgária Bulgária
22 Mar, 2019, 06:00 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

Montenegró Montenegró
Anglia Anglia
22 Mar, 2019, 08:45 PM

London - Wembley Stadion

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Luxemburg Luxemburg
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

Litvánia Litvánia
Anglia Anglia
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

Anglia Anglia
Hollandia Hollandia
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Fehéroroszország Fehéroroszország
Észak-Írország Észak-Írország
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

Észtország Észtország
 Horvátország Horvátország
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Svédország Svédország
23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Románia Románia
Málta Málta
23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Szlovákia Szlovákia
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
Spanyolország Spanyolország
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Valencia - Mestalla

Norvégia Norvégia
Izrael Izrael
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

Szlovénia Szlovénia
Ausztria Ausztria
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

Lengyelország Lengyelország
Macedónia Macedónia
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Lettország Lettország
Andorra Andorra
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Izland Izland
Albánia Albánia
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Shkodër - Loro Boriçi Stadion

Törökország Törökország
Moldova Moldova
22 Mar, 2019, 08:45 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

Franciaország Franciaország
Belgium Belgium
21 Mar, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Oroszország Oroszország
Olaszország Olaszország
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Udine - Dacia Arena

Finnország Finnország
Liechtenstein Liechtenstein
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Vadúz - Rheinpark Stadion

Görögország Görögország
Kazahsztán Kazahsztán
21 Mar, 2019, 04:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

Skócia Skócia
Ciprus Ciprus
21 Mar, 2019, 06:00 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

San Marino San Marino
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
23 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Örményország Örményország

Selejtezők - 5. kör

Örményország Örményország
05 Sep, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Olaszország Olaszország
Koszovó Koszovó
07 Sep, 2019, 03:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
Anglia Anglia
07 Sep, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Bulgária Bulgária
Litvánia Litvánia
07 Sep, 2019, 06:00 PM

Nem meghatározott helyszín

Ukrajna Ukrajna
Szerbia Szerbia
07 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Portugália Portugália
Németország Németország
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Hollandia Hollandia
Észtország Észtország
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Fehéroroszország Fehéroroszország
Gibraltár Gibraltár
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Dánia Dánia
Írország Írország
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Svájc Svájc
Wales Wales
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
Szlovákia Szlovákia
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Horvátország  Horvátország
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Svédország Svédország
Románia Románia
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Spanyolország Spanyolország
Norvégia Norvégia
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Málta Málta
Izrael Izrael
05 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Macedónia Macedónia
Ausztria Ausztria
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Lettország Lettország
Szlovénia Szlovénia
06 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Lengyelország Lengyelország
Izland Izland
07 Sep, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Moldova Moldova
Törökország Törökország
07 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Andorra Andorra
Franciaország Franciaország
07 Sep, 2019, 08:45 PM

Nem meghatározott helyszín

Albánia Albánia

Selejtezők - 4. kör

Bulgária Bulgária
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

Koszovó Koszovó
Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Olomouc - Andruv Stadion

Montenegró Montenegró
Ukrajna Ukrajna
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Lviv - Arena Lviv

Luxemburg Luxemburg
Szerbia Szerbia
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

Litvánia Litvánia
Fehéroroszország Fehéroroszország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Borisov - Borisov Arena

Észak-Írország Észak-Írország
Németország Németország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Mainz - Opel Arena

Észtország Észtország
Írország Írország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

Gibraltár Gibraltár
Dánia Dánia
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Koppenhága - Parken Stadion

Grúzia Grúzia
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
11 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Bakcell Arena

Szlovákia Szlovákia
MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Budapest - Groupama Arena

Wales Wales
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Norvégia Norvégia
Málta Málta
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

Románia Románia
Spanyolország Spanyolország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Madrid - Santiago Bernabeu Stadion

Svédország Svédország
Macedónia Macedónia
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Ausztria Ausztria
Lengyelország Lengyelország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

Izrael Izrael
Lettország Lettország
10 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Szlovénia Szlovénia
Albánia Albánia
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Moldova Moldova
Izland Izland
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

Törökország Törökország
Andorra Andorra
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Franciaország Franciaország
Kazahsztán Kazahsztán
11 Júni, 2019, 06:00 PM

Astana - Astana Arena

San Marino San Marino
Oroszország Oroszország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Nizhny Novgorod - Nizhny Novgorod Stadium

Ciprus Ciprus
Belgium Belgium
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Skócia Skócia
Olaszország Olaszország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Turin - Juventus Center

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Görögország Görögország
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Örményország Örményország
Liechtenstein Liechtenstein
11 Júni, 2019, 08:45 PM

Vadúz - Rheinpark Stadion

Finnország Finnország

Selejtezők - 3. kör

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Prága - Velky Strahovsky Stadion

Bulgária Bulgária
Montenegró Montenegró
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

Koszovó Koszovó
Litvánia Litvánia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Vilnius - LFF Stadion

Luxemburg Luxemburg
Ukrajna Ukrajna
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Kharkiv - Metalist Stadion

Szerbia Szerbia
Észtország Észtország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Kadriord - Kadrioru Stadion

Észak-Írország Észak-Írország
Fehéroroszország Fehéroroszország
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Minszk - Dinamo Stadion

Németország Németország
Grúzia Grúzia
07 Júni, 2019, 06:00 PM

T'bilisi - Dinamo Stadion

Gibraltár Gibraltár
Dánia Dánia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Herning - MCH Arena

Írország Írország
 Horvátország Horvátország
08 Júni, 2019, 03:00 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

Wales Wales
Azerbajdzsán Azerbajdzsán
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Olimpiai Stadion

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

Spanyolország Spanyolország
Norvégia Norvégia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

Románia Románia
Svédország Svédország
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Solna - Friends Arena

Málta Málta
Ausztria Ausztria
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

Szlovénia Szlovénia
Lettország Lettország
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Izrael Izrael
Macedónia Macedónia
07 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Lengyelország Lengyelország
Izland Izland
08 Júni, 2019, 03:00 PM

Reykjavik - Vallsvöllur Stadion

Albánia Albánia
Moldova Moldova
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

Andorra Andorra
Törökország Törökország
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

Franciaország Franciaország
Oroszország Oroszország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Szentpétervár - Kresztovszkij Stadion

San Marino San Marino
Belgium Belgium
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

Kazahsztán Kazahsztán
Skócia Skócia
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

Ciprus Ciprus
Örményország Örményország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

Liechtenstein Liechtenstein
Finnország Finnország
08 Júni, 2019, 06:00 PM

Helsinki - Olimpiai Stadion

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
Görögország Görögország
08 Júni, 2019, 08:45 PM

Athén - Olimpiai Stadion

Olaszország Olaszország

Selejtezők - 2. kör

Koszovó Koszovó
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

Bulgária Bulgária
Montenegró Montenegró
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

Anglia Anglia
Luxemburg Luxemburg
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

Ukrajna Ukrajna
Portugália Portugália
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

Szerbia Szerbia
Hollandia Hollandia
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Amszterdam - Johan Cruijff Aréna

Németország Németország
Észak-Írország Észak-Írország
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

Fehéroroszország Fehéroroszország
Wales Wales
24 Mar, 2019, 03:00 PM

Cardif - Városi stadion

Szlovákia Szlovákia
MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
24 Mar, 2019, 06:00 PM

Budapest - Groupama Arena

Horvátország  Horvátország
Norvégia Norvégia
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

Svédország Svédország
Románia Románia
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Kolozsvár - Dr. Constantin Rădulescu

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
Málta Málta
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

Spanyolország Spanyolország
Izrael Izrael
24 Mar, 2019, 06:00 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

Ausztria Ausztria
Szlovénia Szlovénia
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

Macedónia Macedónia
Lengyelország Lengyelország
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

Lettország Lettország
Törökország Törökország
25 Mar, 2019, 06:00 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

Moldova Moldova
Andorra Andorra
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

Albánia Albánia
Franciaország Franciaország
25 Mar, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

Izland Izland
Kazahsztán Kazahsztán
24 Mar, 2019, 03:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

Oroszország Oroszország
San Marino San Marino
24 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

Skócia Skócia
Ciprus Ciprus
24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Belgium Belgium
Örményország Örményország
26 Mar, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

Finnország Finnország
Olaszország Olaszország
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Parma - Ennio Tardini Staidon

Liechtenstein Liechtenstein
Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Zenica - Pilino Polje Stadion

Görögország Görögország
Svájc Svájc
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Basel - Szt. Jakob Park

Dánia Dánia
Írország Írország
26 Mar, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

Grúzia Grúzia

Selejtezők - 1. kör

2 : 1

23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 1

23 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 1

23 Mar, 2019, 08:45 PM

Valencia - Mestalla

2 : 1

23 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

1 : 1

22 Mar, 2019, 06:00 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

5 : 0

22 Mar, 2019, 08:45 PM

London - Wembley Stadion

2 : 1

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

0 : 0

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

0 : 2

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

0 : 2

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Shkodër - Loro Boriçi Stadion

1 : 4

22 Mar, 2019, 08:45 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

4 : 0

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

2 : 0

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

2 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

2 : 0

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Nagyszombat - Antona Malatinského Stadion

1 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

0 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

3 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

3 : 1

21 Mar, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

3 : 0

21 Mar, 2019, 04:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

5 : 0

21 Mar, 2019, 06:00 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

Selejtezők - 4. kör

0 : 1

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Borisov - Borisov Arena

8 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Mainz - Opel Arena

1 : 5

11 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Bakcell Arena

1 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Budapest - Groupama Arena

2 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

2 : 1

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Reykjavik - Laugardalsvöllur Stadion

0 : 4

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

4 : 0

11 Júni, 2019, 06:00 PM

Astana - Astana Arena

1 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Nizhny Novgorod - Nizhny Novgorod Stadium

3 : 0

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

2 : 1

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Turin - Juventus Center

2 : 3

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Róma - Olimpiai Stadion

0 : 2

11 Júni, 2019, 08:45 PM

Vadúz - Rheinpark Stadion

2 : 3

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Sofia, Vasil Levski Nemzeti Stadion

3 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Olomouc - Andruv Stadion

1 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Lviv - Arena Lviv

4 : 1

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Belgrád - Rajko Mitić Stadion

2 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

5 : 1

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Koppenhága - Parken Stadion

0 : 2

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

0 : 4

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

3 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Madrid - Santiago Bernabeu Stadion

1 : 4

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

4 : 0

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

0 : 5

10 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

Selejtezők - 3. kör

1 : 2

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Kadriord - Kadrioru Stadion

0 : 2

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Minszk - Dinamo Stadion

2 : 1

08 Júni, 2019, 03:00 PM

Zágráb - Maksimir Stadion

1 : 3

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Baku - Olimpiai Stadion

1 : 0

08 Júni, 2019, 03:00 PM

Reykjavik - Vallsvöllur Stadion

1 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Chisinau - Zimbru Stadion

2 : 0

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

9 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Szentpétervár - Kresztovszkij Stadion

3 : 0

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Brüsszel - Roi Baudouin Stadion

2 : 1

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Glasgow - Hampden Park

3 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

2 : 0

08 Júni, 2019, 06:00 PM

Helsinki - Olimpiai Stadion

0 : 3

08 Júni, 2019, 08:45 PM

Athén - Olimpiai Stadion

2 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Prága - Velky Strahovsky Stadion

1 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

1 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Vilnius - LFF Stadion

5 : 0

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Kharkiv - Metalist Stadion

3 : 0

07 Júni, 2019, 06:00 PM

T'bilisi - Dinamo Stadion

1 : 1

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Herning - MCH Arena

1 : 4

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Torshavn, Feröer-Szigetek - Torsvollur Stadion

2 : 2

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

3 : 0

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Solna - Friends Arena

1 : 0

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Bécs - Ernst Happel Stadion

0 : 3

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Riga - Duagava Stadion

0 : 9

07 Júni, 2019, 08:45 PM

Szkopje - Philip II Arena

Selejtezők - 2. kör

3 : 3

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Oslo - Ullevaal Stadion

4 : 1

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Kolozsvár - Dr. Constantin Rădulescu

0 : 2

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Ta' Qali - Nemzeti Stadion

0 : 2

26 Mar, 2019, 06:00 PM

Jereván - Republikus Stadion

6 : 0

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Parma - Ennio Tardini Staidon

2 : 2

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Zenica - Pilino Polje Stadion

3 : 3

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Basel - Szt. Jakob Park

1 : 0

26 Mar, 2019, 08:45 PM

Dublin - Aviva Stadion

1 : 1

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Pristina - Stadiumi Fadil Vokrri

1 : 5

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Podgorica - Stadion pod Goricom

1 : 2

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Luxemburg - Josy Barthel

1 : 1

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Liszabon - Estadio da Luz

4 : 0

25 Mar, 2019, 06:00 PM

Eskisehir - Yeni Atatürk Stadion

0 : 3

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Andorra - Nemzeti Stadion

4 : 0

25 Mar, 2019, 08:45 PM

Párizs - Francia Stadion

2 : 3

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Amszterdam - Johan Cruijff Aréna

2 : 1

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Belfast - Windsor park

1 : 0

24 Mar, 2019, 03:00 PM

Cardif - Városi stadion

2 : 1

24 Mar, 2019, 06:00 PM

Budapest - Groupama Arena

4 : 2

24 Mar, 2019, 06:00 PM

Haifa - Sammy Ofer Stadium

1 : 1

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ljubljana - Stožice Stadion

2 : 0

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Varsó - Nemzeti Stadion

0 : 4

24 Mar, 2019, 03:00 PM

Asztana - Asztana Aréna

0 : 2

24 Mar, 2019, 06:00 PM

Róma - Olimpiai Stadion

0 : 2

24 Mar, 2019, 08:45 PM

Ciprus, Nicosia - GSP Stadion

  • Helyezés
  • Csapat
  • M
  • Gy
  • D
  • V
  • LG
  • KG
  • Átl.
  • P

A-csoport

1

Anglia Anglia
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 10
  • 1
  • 9
  • 6

2

Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 5
  • 6
  • -1
  • 6

3

Koszovó Koszovó
  • 3
  • 1
  • 2
  • 0
  • 5
  • 4
  • 1
  • 5

4

Bulgária Bulgária
  • 4
  • 0
  • 2
  • 2
  • 5
  • 7
  • -2
  • 2

5

Montenegró Montenegró
  • 4
  • 0
  • 2
  • 2
  • 3
  • 10
  • -7
  • 2

B-csoport

1

Ukrajna Ukrajna
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 8
  • 1
  • 7
  • 10

2

Luxemburg Luxemburg
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • -1
  • 4

3

Szerbia Szerbia
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 5
  • 7
  • -2
  • 4

4

Portugália Portugália
  • 2
  • 0
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 0
  • 2

5

Litvánia Litvánia
  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • -4
  • 1

C-csoport

1

Észak-Írország Észak-Írország
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 5
  • 12

2

Németország Németország
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 13
  • 2
  • 11
  • 9

3

Hollandia Hollandia
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 6
  • 3
  • 3
  • 3

4

Fehéroroszország Fehéroroszország
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 9
  • -8
  • 0

5

Észtország Észtország
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 12
  • -11
  • 0

D-csoport

1

Írország Írország
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 5
  • 1
  • 3
  • 10

2

Dánia Dánia
  • 3
  • 1
  • 2
  • 0
  • 9
  • 5
  • 4
  • 5

3

Svájc Svájc
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 5
  • 3
  • 2
  • 4

4

Grúzia Grúzia
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 4
  • 8
  • -4
  • 3

5

Gibraltár Gibraltár
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 6
  • -6
  • 0

E-csoport

1

MAGYARORSZÁG MAGYARORSZÁG
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 4
  • 2
  • 9

2

Szlovákia Szlovákia
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 7
  • 2
  • 5
  • 6

3

 Horvátország Horvátország
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 5
  • 4
  • 1
  • 6

4

Wales Wales
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 3
  • -1
  • 3

5

Azerbajdzsán Azerbajdzsán
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 10
  • -7
  • 0

F-csoport

1

Spanyolország Spanyolország
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 2
  • 9
  • 12

2

Románia Románia
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 11
  • 5
  • 6
  • 7

3

Svédország Svédország
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
  • 7

4

Norvégia Norvégia
  • 4
  • 1
  • 2
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
  • 5

5

Málta Málta
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 10
  • -8
  • 3

6

Feröer-Szigetek Feröer-Szigetek
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 12
  • -9
  • 0

G-csoport

1

Lengyelország Lengyelország
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 0
  • 8
  • 12

2

Izrael Izrael
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 8
  • 7
  • 1
  • 7

3

Ausztria Ausztria
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 7
  • 6
  • 1
  • 6

4

Szlovénia Szlovénia
  • 4
  • 1
  • 2
  • 1
  • 7
  • 3
  • 4
  • 5

5

Macedónia Macedónia
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 5
  • 7
  • -2
  • 4

6

Lettország Lettország
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 13
  • -12
  • 0

H-csoport

1

Franciaország Franciaország
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 12
  • 3
  • 9
  • 9

2

Törökország Törökország
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 9
  • 2
  • 7
  • 9

3

Izland Izland
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 9

4

Albánia Albánia
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 5
  • 3
  • 2
  • 6

5

Moldova Moldova
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 10
  • -8
  • 3

6

Andorra Andorra
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 10
  • -10
  • 0

I-csoport

1

Belgium Belgium
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 1
  • 10
  • 12

2

Oroszország Oroszország
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 15
  • 3
  • 12
  • 9

3

Kazahsztán Kazahsztán
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 7
  • 7
  • 0
  • 6

4

Skócia Skócia
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 7
  • -3
  • 6

5

Ciprus Ciprus
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 6
  • 5
  • 1
  • 3

6

San Marino San Marino
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 20
  • -20
  • 0

J-csoport

1

Olaszország Olaszország
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 13
  • 1
  • 12
  • 12

2

Finnország Finnország
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 2
  • 4
  • 9

3

Örményország Örményország
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 7
  • 6
  • 1
  • 6

4

Bosznia-Hercegovina Bosznia-Hercegovina
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 5
  • 7
  • -2
  • 4

5

Görögország Görögország
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 6
  • 8
  • -2
  • 4

6

Liechtenstein Liechtenstein
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 13
  • -13
  • 0

A 2020-as Labdarúgó Európa-bajnokság legnépszerűbb mérkőzéseinek videó linkjeit a Videók fül alatt gyűjtöttük össze azonnal, amint a videó megjelenik az olyan videómegosztó oldalakon, mint a Youtube, vagy a Dailymotion. Nem vállalunk felelősséget semmilyen videós tartalomért, jogi panaszaival kérjük, forduljon a videófájl tulajdonosához, vagy a tárhelyszolgáltatóhoz.

Partnereink:

Nyitottak vagyunk és folyamatosan várjuk azon szervezetek jelentkezését akik szeretnének velünk együttműködni! 

Kövess minket: